Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet 'túlélni' egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 'túlélni' egy válást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kinek mekkora veszteség. Én már kettőt is túléltem és lám, itt vagyok. Fiam azt mondja, hogy nagyon tiszteli bennem, hogy mindig taplra tudtam állni újra.
2012. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én is túléltem. Normálisan ember módjára. Hogy otthon a négy fal között elküldöd a büdös p.-be az már nem tartozik senkire. Én 16 éve egyedül élek, kezdetben még reménykedtem, de mára már szertefoszlott. Ha férfi vagy, légy kemény és még egyszer ne dőlj be a női könnyeknek. Ha nő vagy ne dőlj be a férfi csáberőnek. Ha gyermek,is van, akkor ez addig gáz, amíg fel nem nő.
2012. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és van egy 4éves kislányunk.. Egyébként nem értem miért gáz ha van gyerek??
2012. aug. 5. 20:42
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek viseli sokszor a legnehezebben.
2012. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mi az oka a válásnak.

ha gondolod írd meg és talán jobban tudunk segíteni.

2012. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
A házasságot nem lehet megmenteni?
2012. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Örök hazudozó, és szereti a pénzt költeni.. Már egyszer beadtam a válókeresetet, de mivel elsőre nem választottak szét, ezt valami égi jelenek tekintettem /bár ne tettem volna/ és adtam még egy esélyt a házasságunknak. Kár volt!
2012. aug. 5. 21:10
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
tudtommal a 21. században már nem halálos a válás. A férjedet úgy is pofátlanul fogod pumpolni pénzzel a gyerek miatt, azzal nem lesz gond. Hát jah pár találni nem fogsz így letramplisodva, de veszel egy elemes barátot aztán el van kapálva. Szal nem értem hol a probléma.
2012. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A buta beszólásoktól légyszives kiméljetek meg, ha unatkozol fuss egy kört!
2012. aug. 5. 21:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Túlélni? Hát, kösd le magad, de ésszel.... Én belecsúsztam abba a hibába, hogy annyira lekötöttem magam, hogy kb semmire nem volt időm...


Amit még tudok tanácsolni, ne ugorj fejest egy új kapcsolatba, ha az előző még nincs lezárva, szóval adj magadnak időt gyászolni, igenis ki kell bőgni magadból, mert ha benned marad, megmérgez.


És ami a legfontosabb, hogy ne hagyd el magad, az élet megy tovább, és sosem lehet tudni, mit tartogat számodra :)

2012. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!