Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel megromlott a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea08 kérdése:

Férjemmel megromlott a házasságunk.5 hónapja külön élünk a 4 éves gyermekemmel. Beadtam a gyermekelhelyezési kérelmem, rendesen dolgozom ellátom a gyermekem van hol laknunk viszont sokfelé van adósságom is Ez ok lehet arra hogy ne nálam helyezzék el?

Figyelt kérdés

SAJNOS Ő EZT NEM FOGADJA L MERT ELVESZTETTE A STABIL ÉLETÉT.vAGY ÉN MEGYEK TÖNKRE ÉS ÚGY NEVELEM FEL a gyermekem VAGY Ő?

Amióta elköltöztünk hihetetlen rágalmazásai vannak és mindenben meghazudtol folyamatosan nem beszélve a szüleimről.Érzelmileg és lelkileg próbál meg kicsinálni és jó úton halad sajnos miközben mosolyogva megbánva vissza akar kapni.De vagy boldogtalan házzaságban nevelem a gyermekem de 3man.Vagy megpróbálok kiegyensúlyozott boldog életet biztosítani neki.



2012. aug. 12. 20:43
 1/9 avellana ***** válasza:

A legtöbb esetben a bíróság az anyának ítéli a gyereket. Neki pedig nagy valószínűséggel gyerektartást kell majd fizetnie, abból pedig szerintem a gyereket el tudnád tartani, ha jó érzéked van a pénzhez és tudsz spórolni. Ha mellette dolgozol, akkor szerintem rendben van! Az adósság meg... ne már, manapság kinek nincs adóssága?

Drukkolok, hogy minden jól menjen! :)

2012. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Minél elöbb add be valókeresetet, mert addig nincs gyerekelhelyezés, amig házos vagytok. Ha elindult a per, attól kezdve lehet ideiglenes elhelyezést kérni.

2. Az, hogy adóságod van, olyan nem lehet, ha házasságban éltek, akkor MINDEN közös, a vagyon is meg az adóságok is.

3. A gyerekelhelyezésnél föként nem a vagyoni helyzet a döntö, hanem az, hogy a gyereket eddig is ki látta el nagyrészt. Alapesetben az anyánál helyezik el, föként ha kisebb gyerekröl van szó (Mint ebben az esetben)

4. A rágalmazások nem számitanak a válóper során, illetve inkább ellene tanuskodnak. Azt viszont nem értem, a szüleid hogy jönnek ide...

2012. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Feéejtsük el ezt a házasságban minden közös dolgot. Csak az a közös, amit a házasság idején szereztek. Ez igaz a hitelekre is, az ingóságokra is és az ingatlanra is.
2012. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor keletkezett és milyen természetű az adósság?
2012. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azóta van adósságom mióta együtt vagyunk.Igazából szép lassan szeretet teljesen mindenem elvesztettem ami nélküle volt és csak azom van amit együtt létünk alatt teremtettem.A szüleim pedig csak annyira jönnek ide hogy őket is zaklatja naponta sokszor.Azért előbb a gyermekelhelyezést adtam be mert 180km-re arrébb költöztünk oda ahová a férjem is és én is valósiak vagyunk és az elsődleges szempontom a gyermekem.A válás az még messze van de egy 4 éves gyermeket nem tehetek ki egy hosszú évekig tartó válásnak.

Köszönöm a válaszokat!!

2012. aug. 12. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom, nem trendi, de a kapcsolat javítására nem gondoltál?

Egy film, amelyet sokan megnéztek már:

[link]


nyugi! Nem kell hozzá kereszténynek lenni :)

2012. aug. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De igen sokszor elgondolkodom rajta,De mikor ezt teszem mindig mindent mérlegre teszek és tudom hogy egy ilyen ember sosem fog változni ha tudna akkor nem sms-ben könyörögne hanem már megtette volna.A szülőknek attól hogy gyermekük van joguk van kikapcsolódni alkalmanként viszont vinni magukkal a gyermeket és iszogatni stb..úgy űlni autóba (Apa) ahoz már nincs mert veszélyeztetik a saját gyermekük életét mégha ezt otthon is teszik és erre nincs és nem lehet semmilyen kifogás.

Tudod midig mindenre van lehetőség de ha valaki mellett úgy éled le az életed hogy a másik feled felsem fog semmit az együtt létből mert neki minden jó csak legyél ott és fizess meg főzz mstb akkor értéktelennek érzed magad egy idő után és a gyermekemnek nem kötelező ilyen közegben felnőnie.Nevelhetjük mi közösen a gyermeket csak nem együtt.Én nem akarom eltiltani az apjától szeresse de az apja tanuljon tiszteletet.

2012. aug. 13. 07:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Bizonyára nagyon sok sérelmed van, és sok sebet kaptál ebben a kapcsolatban.

De, hogy így alakult abban ketten voltatok benne. Van egy aranyszabály: mindig kettőn áll a vásár. Persze mindenki úgy érzi, mit érzi!, - meg van győződve, hogy neki van igaza. Ismerős helyzet.

Őszinte beszélgetés kizárt? Úgy értem, hogy nem számonkérés, kioktatás, sebek újra szaggatása, hanem megbeszélés? A kapcsolatról. Ha valóban válás lesz a vége, mégis sokat tanulhatnátok belőle. Hasznos lehet...

A legjobbakat kívánom!

2012. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sajnos már sokszor neki futottunk a beszélgetésnek de mindhiába.És igen igazad van 2őn áll a vásár és természetesen én is hibáztam de hiába próbáltam jóvá tenni nem volt elég.A férjam mikor megismerkedtünk vminek a függője volt szép lassan letette de monstanra jöttek ki atünetei és ezt én nem tudom kezelni.Fenyegetőzik és a gyermeket használja fel eszköznek.rettegek hogy mi lesz a kicsivel így.
2012. aug. 14. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!