Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kezdem már túltenni lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

D. András kérdése:

Kezdem már túltenni lassan magamat a szakításon. Most egy hétig nem is láttam, viszont most késztetést érzek hogy meglátogassam is meg ne is, nem tudom hogy miért, de nem kellene! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd békén, ne zaklasd
2012. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Azt,hogy ne! Hidd el,ezzel csak magadnak ártasz.Most egy hét,jövőhéten már 2 és így tovább....Minél több időt nem látod,annál jobb lesz! Uralkodj magadon,tudom nem könnyű de ha másnak sikerül neked is fog!
2012. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, velem is így volt. Nem engedtem a kísértésnek, nem látogattam meg. Hónapok teltek el, mire végre nem minden gondolatom körülötte forgott, nem minden éjszakán róla álmodtam.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy nem téptem fel újra a sebeket azzal, hogy meglátogattam. Azt viszont soha nem fogom elfelejteni, ahogyan köszönés nélkül viharzottam el akkori nagy szerelmemtől, attól, akit soha többé nem fogok látni.

Most már viszont nem érzek dühöt, féltékenységet, keserűséget, szomorúságot, mint ahogy az az elválás utáni kb. két hétben volt. Boldog vagyok, és tele reménnyel. Ehhez kellett az is, hogy annak idején az eszemmel, és ne a szívemmel gondolkozzak.

A legjobbakat kívánom neked!

2012. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Képzeld el, mit remélsz a találkozástól: hogyan fog fogadni, viselkedni, mit fog mondani, említi-e hogy mennyire nehéz neki, mennyit szenved stb.


Utána képzeld el ezt a józan eszeddel.


NE TEDD, CSAK FELESLEGESEN ZAKLATOD FEL MAGAD.

2012. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!