Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon megromlott a viszonyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megromlott a viszonyunk 1 év házasság után, a fiúnk 7 hónapos. El akarok menni, de a gyerek nélkül SEHOVÁ, apuka pedig nem mondd le a gyerekről. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Úgy érzem menthetetlen a házasságunk, amióta házasok vagyunk mindenre sajnálja a pénzt, csak a saját szórakozására nem(nekem csak a GYES-em, CSP-om van), a pelusra néha ad, tápszert vitamin-kártyáról vesszük, a többi az én pénzemből megy(ruha, popsitörlő stb.), ha az én szüleim nem adnának nekem pénzt akkor nekem már ruhám sem lenne. De nem is az anyagiak...

Esténként ha esetleg odabújnék, inkább a gépet az ölébe veszi, én csak egy idegen vagyok mellette. Ha jó napja van akkor foglalkozik a fiával, ha nincs akkor az is zavarja, hogy otthon vagyunk.

Tegnap megmondtam neki, hogy el akarok válni, el akarok menni a fiammal együtt az édesapámékhoz. Közölte, hogy én mehetek, a gyerek marad! Anyóséknál vagyunk még, anyósom nevelné, de a férjem NEM! Én pedig inkább leélem így az életem, de a fiam nélkül SEHOVÁ!!!

A bíróság elveheti tőlem?

Valami ötlet, hogy apuka elengedjen minket?


2012. aug. 24. 09:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Menj a szüleidhez a tudta nélkül,persze a kicsivel együtt.Anyósodék mit szólnak ehhez?
2012. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Amikor a szüleim váltak én 14 voltam, de nekünk megmondta az ügyvéd, hogy ha anya nem drogfüggő meg alkoholista és nem élünk egy putriban tehát anya tudja nekem biztosítani a feltételeket akkor nincs az a bíró aki az apának ítéli a gyereket. Off: Amikor olvastam, hogy sajnálja a pénzt azt hittem, hogy ruhára vagy nem tom, ilyen kirándulásra vagy ilyesmi, na de, hogy a tápszerre meg a gyerek cuccaira? Amikor megcsináltátok a gyereket mit gondolt? Hogy bentről hoz magának a kicsi cuccokat vagy hogy?


17/L

2012. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%

Én úgy tudom hogy 3 éves korig az anyánál helyezik el a gyereket bármi van. Szerintem próbáljatok meg beszélni mert nem hiszem hogy menthetetlen lenne a helyzet.Párom is sokat gépezik,de segit is. Tegnap amig pl a rántott hust csináltam addig ő eljátszott a lányunkkal.

Huzd ki a gépet,próbálj meg valami romantikus rucit felvenni,s hátha észbe kap.Vagy valami szexis filmet berakni.. Hátha..

2012. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy ekkora gyereknek még az annyánál a helye. Pakolj össze és költözz a szüleidhez. Ha akar bizonyítson mit is jelentetek neki. Mást nem tudsz hirtelen tenni.
2012. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
szia. Elég hamar megromlott a házasságod. Egy év??? Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ennyi idő az még semmi. Nem gondolnám, hogy egyből válni kellene, még akkor sem ha a helyzet olyan rossz amilyennek lefested. Inkább keresd meg az okokat. Valamiért biztos hozzámentél és ő valamiért biztosan elvett téged feleségül. Elvált nőként, egy gyerekkel nem túl vidám az élet ezt azért kalkuláld bele. A bíróság általában a nőnél hagyja a gyereket úgyhogy ha végleg kenyértörésre kerül sor, akkor ebből a szempontból nyugodt lehetsz. A váláshoz nem kell különköltöznöd. beadod a válópert aztán megy minden a maga útján. Amikor megszületeik a döntés, akkor a férjed is kényszerpályára áll és kénytelen lesz azt tenni amit a bíróság határoz. Én azért ettől függetlenül azt mondom, hogy mindhármatok érdeke, hogy NE váljatok el. Olvasd el Dr James Dobson: Kemény szeretet című könyvét, ami pont ilyen esetekről beszél és hihetetlenül hasznos dolgokat mond. Sok sikert. Józsi
2012. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tegnap amikor elkezdtem erről beszélni(előtte órákig gépezett azért nem figyelt) néha áttértem a piroska és farkas című mesére, fel sem tűnt neki, aztán a beszélgetés közepén bealudt(elkezdett horkolni..), úgyhogy ennyire érdekli a házasságunk.

2012. aug. 24. 09:48
 7/27 anonim válasza:
100%
na mi helyzetünk pontrol pontra ugyanez csak nem merek elmenni mert felek hogy elveszik a fiat. férjem azt mondta neki nem kell a gyerek de anyos tuti elvenné
2012. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Menj el és kész,erőszakkal nem viheti vissza a fiadat!
2012. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
Fogd a gyereket és menj a szüleidhez, erőszakkal nem viheti onnan vissza magához, sem anyóshoz!!!Add be a válópert, jogod van Neked is a boldog családi háttérhez, és ez nem feltétlen csak a férj lehet, hanem a szüleid, akik segítenek és támogatnak.Ez a gyereknek is jó, tehát nem szenved ebből hátrányt.Egyedül mindig nehéz lesz, akár egy gyerek, akár három, de legalább nem élsz társas magányban egy halott házasságban.A bíróság nem fogja elvenni Tőled, mert szereted és gondoskodsz a gyerekedről és a rendezett háttérnek elfogadják majd a szüleid otthonát.Anyós nem tudna semmi olyat felmutatni a bíróságon amitől Ő jobb Gyámja lehetne a kicsinek, szóval ne aggódj.Van sajnos bőven tapasztalatom ebben a kérdésben, és nagyon nem vagyok annak a híve, hogy a gyerekért minden áron meg kéne menteni a házasságot, mert egy döglött házasságban sosem lesz egészséges a gyerek lelke, hisz egy boldogtalan, elkeseredett anyát lát majd és egy érdektelen apát.Menekülj amíg van segítséged a szüleid részéről.Sok sikert.....A férjed meg nem érdemel meg Benneteket!
2012. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
fogod magad.elmész. nem kényszeríthet
2012. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!