Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 5 év együttélés után már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év együttélés után már nem a régi a kapcsolatunk. (? ) többi lent.

Figyelt kérdés

5 éve lakunk együtt a barátnőmmel, 9 év van köztünk. Az elején nagyon jó volt a kapcsolat, de az utóbbi időben már csak őrlődöm. Élni szeretnék, de ugye meg vagyok kötve. Igazából ha belegondolok, azért nem akarom otthagyni, mert sajnálnám, hogy mi lesz vele. Meg is csaltam már, de ő nem tudja. Mit tegyek? Ti mit tennétek? Ami egyszer már elromlott, vagy a romlás útjára lépett, lehet még jó?

Segítsetek, köszönöm!



2012. aug. 25. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha csak azért vagy vele, mert sajnálod ott hagyni, akkor nincs értelme folytatni. viszont én azt vallom, hogy ha rendbe akarod hozni a dolgot, és tényleg akarod, akkor van esély. bár az írásodból nem úgy tűnik, hogy nagyon akarnád:)
2012. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én 34, barátnőm 25
2012. aug. 25. 10:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Szereted őt?
2012. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tisztelem és szeretem, mint embert, de már alig vagyok szerelmes belé.
2012. aug. 25. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Szakits vele...sajnálatból senkivel ne légy együtt.Na meg hogy megcsaltad...erre nem reagálok inkább
2012. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
rosszidulatúnak tűnhet a véleményem, de sajnos az élet igazol...engedd el a barátnőd kezét...most!
2012. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Tiszteled és szereted...de azért megcsaltad a háta mögött.

Elég érdekes az ilyen tisztelet.Szerintem is hagyd el,mert csak megalázod ha sajnálatból nem hagyod el.

2012. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb probléma ezzel,hogy gyenge vagy lépni,és ilyen hozzá állással nem,hogy jobb lesz,de egyre csak rosszabbodni fognak a dolgok.Igazuk van az előttem szóloknak,enged el a kezét,hadd élje ő is a fiatal életét,mert ha együtt maradtok pár év múlva azon fogotk sirázkozni mind a ketten,hogy elfecséreltétek az éveiteket.
2012. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tiszteled és szereted, de magcsaltad. Gratulálok. Nem baj, az élet visszaadja ezt, remélem a szemed láttára fogják toszogatni a leendő feleséged, akibe talán még szerelmes is leszel.:)) Szebb jövőt!
2012. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!