Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom 3 éve elvált,2 gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 3 éve elvált,2 gyermekük van. Az ex-szel normális viszonyban vannak. Ez azt is jelenti, ha a kicsik úgy akarják, közös programokat is szerveznek. Semmit nem akarnak egymástól, barátok, de ennek így kell lennie. Van ok a féltékenységre?

Figyelt kérdés
Engem megesz a fene, nem a bizalom-hiány miatt, hanem mert... Mégis. Sok évig voltak házasok anno. Normális dolog így fenttartani egy kapcsolatot a gyerekek miatt?
2009. júl. 28. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Persze,hogy normális. Legalább a két gyerek nem úgy nő fel,hogy a szülők marják egymást.

Felnőtt ember vagy, ne féltékenykedj már. Ha a párod meg akar csalni, úgyis megteszi, nem kell hozzá az ex...

2009. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Csak így normális.A gyerekek nem tehetnek arrl,hogy a szüleik nem értették meg egymást,hiszen ezért váltak el.Ha téged nagyon zavarnak a közös programok,menj te is velük.Ha komoly a kapcsolatod a pároddal,és hosszú távra tervezitek,akkor neked is jóviszonyba kell lenned a gyerekekkel.Ha esetleg neked is lesz gyereked,azok féltestvérei lesznek a párod gyerekeinek.Több elvált családot ismerek,akiknél ez jól működik.Mindig a gyerek érdekének kellene lennie a legfontosabbnak.
2009. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Akik eddig válaszoltak, azok nem voltak még ilyen helyzetben, mint te!

Az valóban normális, hogy a gyerekeivel együtt van a "párod"(?), de az exével miért szervez közös programokat? Szerintem ő még őt szereti!

Sok sikert a "szerető párodhoz"!

Nem ártana elbeszélgetnetek!!!

2009. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Nos hát igen a gyerekek igen erös kötelék de nem hinném hogy agodnod kéne ez miat hissz valamiért elváltak nem?
2009. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Irtad, hogy ha a kicsik úgy akarják.... ezek szerint még picik a gyerekek, ők még nem tudják igazából felfogni a válást. Nyilvánvaló, hogy próbálják úgy alakítani, hogy minél kevesebbet érezzenek meg ebből. A házasságuk már nem működött, hiszen ezért váltak el. Nincs okod féltékenységre, próbáld elhessegetni magadtól ezt a gondolatot, mert ez megmérgezheti a kapcsolatotokat. A gyerek örökös kötelék marad a válás után is.
2009. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

nézd azt hogya gyerekek szemében ő anya és apa.Ugyanúgy szükségük van rájuk.elhiszem hogy nehéz elfogadnod ezt de egy idő után ez az állapot meg fog szűnni.Amint a gyerkőcök ngyobbak lesznek nem igénylik anyát apát meg a közös délutánokat.Sőt kifejezetten gáznak tartják.

Arra viszont nagon figyelj hogy az anyjuk hogy viselkedik.nem egy olyan esetet láttam már hogy anyuci a gyerek segítségével akarta apucit visszaédesgetni.

2009. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
76%
5 éve váltunk el, a lányunkat én nevelem, azóta mindkettőnknek új családja és gyereke is van, de a kapcsolatunk most is mindennapos. A lányunk észre sem vette, hogy elváltunk, ez igy helyes. Minden, amit tesznek már nem egymásnak szól, hanem a gyerekeknek, hogy nekik jobb életük legyen. Az én párom is féltékeny volt, igyekeztem belevonni őt is a két család közti barátság kialakitásában, és annyira sikerült, hogy már a két pasi együtt jár horgászni, az exem felesége pedig addig nálunk van és a család 3 gyerköce együtt viháncol egész nap. Ami elmúlt két ember között az elmúlt, de maradhat ennél sokkal több a gyermekek érdekében.
2009. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha mondjuk együtt kimennek a Vidámparkba, fagyizni, játszótérre, szerintem az még belefér (bár lehet, hogy engem otthon azért kicsit enne a fene). De azért ottalvós programra azért nem kell menjen velük, pl. nyaralni.
2009. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
de, ottalvós programra is kell velük menni, csak akkor mész már te is. nagyon irigylem a mostohagyerekeidet, hogy ilyen jó szüleik vannak, de féltékenykedj, mert azzal a gyerekeknek ártasz, azt meg gondolom nem akarod. és persze másodsorban a kapcsolatodnak.
2009. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Sztem nincs okod a féltékenységre, ez valóban így a helyes. Jó h ilyen rendes apa és törődik a gyerekeivel, az meg h találkozik a volt nejével csak a gyerkőcök miatt van.

Viszont nagyon rossz ötlet volt elvált embert 2 gyerekkel párodul választani. Sosem lehet úgy igazán a "tiéd", mindig kötődni fog hozzájuk. Szokj hozzá h ez mindig így fog menni, nemcsak ideiglenes állapot.

2009. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!