Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viselkednétek édesapáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkednétek édesapátokkal, miután kiderült, hogy egy teljes évig megcsalta édesanyátokat?

Figyelt kérdés
22/L vagyok. Egész eddigi életemet úgy éltem le, hogy mi vagyunk a tökéletes család, ahol a szülők halálosan szeretik egymást. Erre most kiderül, hogy apám egy nálam 3 évvel idősebb nővel (aki mellesleg házas) folyamatosan csalta anyut tavaly ősz óta... Édesanyám megbocsátana neki, az öcsém nem is tud a történetről, én viszont nem tudom, hogyan tudnék ezután is természetesen viselkedni egy ilyen szélhámossal.

2012. szept. 30. 09:14
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Egyébként meg tényleg nagy l'amour volt az övék régebben, és úgy tűnt apu még ma is halálosan szereti édesanyámat, erre most kiderül, hogy nem létezik boldog házasság...
2012. szept. 30. 09:17
 2/35 anonim ***** válasza:
33%
Gyűlölném, nem foglalkoznék vele többé. Tuti elköltöznék anyával itthonról.
2012. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%

anyád megbocsájtott... őt csalta meg. Ne segíts már neki haragudni.


Igen, gennyes dolgot csinált apád. De nem veled tette. az érintett pedig túllépett rajta.

2012. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
29%

Nagyot csalódnék benne, és érdekelnének a miértek. Amíg nem adna értelmes választ, nem tudnám elfogadni semmilyen szinten sem a tettét, utána sem értenék vele egyet, de legalább látnám az ő nézőpontját is. (Szerintem a megcsaláshoz mindkét fél kell - az egyik nem ad meg valamit a másiknak, valami hiányzik a kapcsolatból, erre a másik azzal reagál, hogy máshol keresi azt - ezt a megoldást nem tudom elfogadni.

Szerintem egy beszélgetés és utána a változtatásra, a másik nézőpontjának elfogadására való hajlam sokszor megoldaná a problémát, de ehelyett a megcsalással csak generálnak egy újat, és a régi probléma is sokszor változatlanul megmarad, ha nem kérdeznek rá az okokra és a másik nem válaszol őszintén. Ezért is kérdezném meg apámat arról, hogy miért csalta meg anyát. Az nem válasz, hogy fiatal csinos lány, megtetszett. Az csak arra válasz, hogy miért azzal a csajjal.

De egyébként tényleg nincs tökéletes család, házasság. Problémák mindig vannak, lesznek. A kérdés az, hogy ki hogyan oldja meg. Újakat generálva (pl. megcsalással) vagy a valós probléma megoldásával.

2012. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Állítólag már nem találkozgatnak egy ideje... apu most hétvégén vallotta be anyának. Csak kicsit nehezemre esik nem elrohanni a nőhöz (akit mellesleg én is ismerek), és nem elmondani őt mindennek. Hogy nem teszem meg, azt csakis édesanyámra való tekintettel nem teszem.
2012. szept. 30. 09:36
 6/35 anonim ***** válasza:
62%
kettőn áll a vásár. vagy gondolod, hogy apádat fegyverrel kényszerítette egy évig??
2012. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem is kel megtenned, mivel az érintett nem te vagy közvetlenül, a te életedet nem befolyásolja semmiben, csak magatokat járatnátok le mint "hisztis pi.csák,nem is csoda, hogy félrejárt a papa" címszóval, ezzel csak ártanál anyukádnak. A lényeg, hogy helyrejött apád esze, nem lebukott hanem bevallotta, valószínű rájött, hogy titeket semmi nem pótol, nincs jobb. Lehet elkapta a korai kapuzárási pánik, ezek a férfiak mindig visszajönnek, mert rájönnek, hogy a családnál nem fontosabb semmi.
2012. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
43%
Hát ez gusztustalan. Biztosan másképp néznék rá ezek után. De hogy anyukád is egy birka amiért megbocsájt, már ne is haragudj...Mondjuk az én anyukám is megbocsájtott az apukámnak... nagyon gáz, ezek a nök semmire sem tartják magukat, a ragaszkodásuk egy oviséval ér fel. Kérdezö te megbocsájtanál?
2012. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
Az én szüleim mondjuk elváltak utána, így kicsit más a helyzet, de mindkettőjüket szeretem.. Miután meghallgattam mindkét felet arra jutottam, hogy valahol ez a lépés várható volt.. nem volt jó a kapcsolatuk, apukám pedig szerelmes lett.. A furcsa az az egészben, hogy az új feleségét is nagyon bírom (akivel félrelépett anno) Most már sokkal boldogabbak mindketten mással.. Lényeg a lényeg, bármit tett is, ha egy gyilkos lenne az apám még talán akkor is szeretném.. (ez talán kicsit erős,de így van)
2012. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem! Én biztosan elválnék. Anya azt mondta, azért bocsájt meg neki, mert így nem tud róla senki, nem beszélik ki a háta mögött, meg aztán itt az öcsém még... Én már dolgozom, gyakorlatilag nem tartozom annyira a családhoz, mint eddig, de az öcsém még otthon él.
2012. szept. 30. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!