Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fogd be a pofad, mert elvagom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogd be a pofad, mert elvagom a torkod ezzel a kessel! Ez eleg ok a valashoz vagy varjak, amig nem csak fenyeget?

Figyelt kérdés
Tegnap mondta ezt a ferjem. Fogalmam sincs, mi baja lehet. Elotte meg igy szerelmem, ugy szerelmem, aztan kert valamit (edesseg) es mondtam, nincs itthon olyan. Mondtam egyen valami mast. Erre jott ez a mondat. Nem gondolom, h a zacsko cukor miatt kattant be. Kulonben is elegge hirtelen haragu. Naponta elmondja, milyen hulye vagyok. De en mindig viccel utottem ezt el. De ez azert durva, nem? Kerdeztem, mi a baja, de nem szol semmit. Nagyon gondolkozom, hogy felnott 37 eves ertelmes nokent mennyit kell meg elturni. O 45 es 6 eve vagyunk hazasok.
2012. okt. 10. 22:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Elég ok.
2012. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ha ez MO-n tortenik, mar csomagolnek. Viszont az USA-ban elunk. Rants kivul senkim sincs. A barataink is kozosek. En is dolgozom, de olyan keves a fizetesem, h abbol egyedul nem tudnek megelni. Betegbiztositasom is utanna van.
2012. okt. 10. 23:01
 3/33 A kérdező kommentje:
× Rajta kivul senkim sincs itt. ×
2012. okt. 10. 23:04
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor is meglépnék,ha teljesen bizonytalan.Bármi jobb,mint terrorban élni.
2012. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Igy gondolom en is. Heti 400 dollar a fizetesem. Ha sikerulne valami alagsori studiot berelni 800-ert, akkor szukosen, de valahogy meglennek.

Es a vagyonmegosztas, hogy mukodik? Tavaly koltoztunk szep Tabasco lakasba. Uj butorok, plazma Tv, stb. Majd felertekelik es az ertek felet ki kell fizesse vagy megegyezunk, h ki mit visz? A bankszamla is kozos. Valaskor fele-fele vagy hogy?

2012. okt. 10. 23:10
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom az elmúlt években meggyilkolt feleségeknek is lett volna hasonló sztorijuk. Nos, ők azok, akik nem váltak el.
2012. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez? Ez bőven elég ok! Én valahogy nem várnám meg, míg meg is teszi.
2012. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy Amerikában hogy megy a válás és a vagyonmegosztás, azt csak te tudod megérdeklődni ott kint egy ügyvédtől vagy jogásztól. Amerikában teljesen másképp működnek ezek a dolgok is. Ott teljesen mások a törvények mint Magyarországon.
2012. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
Tehát inkább, hogy meg tudj élni, vele maradsz és megvárod, míg meg is teszi? Ami amcsi férfiből kiindulva nagyon is valószínű...
2012. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%

Ne gondolkozz sokat..semmit!

Nyugalmad többet ér, mint a tv, vagy bármi tárgy...

Ha a torkod elvágja, már nem lesz szükséged csak koporsóra...ne várd meg!!!

2012. okt. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!