Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, ha volt szeretőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha volt szeretőtök, elhagytátok érte a családot? Ha igen, nem bántátok meg? Ha nem, nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Én 35 éves vagyok és kis szünetekkel lassan két éve van egy barátnőm a feleségem mellett, akivel van egy közös gyermekünk. Sosem csaltam meg azelőtt, de ebbe a lányba beleszerettem. A feleségem ugy tudja már nincs közünk egymáshoz. A lány már sokszor próbálta megszakítani ezt a kapcsolatot, és néha én is, de sosem bírtuk túl sokáig. Nem tudom mit tegyek, tudom ,hogy ez elítélendő, de tényleg nagyon hiányzik ha nem látom. Tapasztalatok bármelyik oldalról?

2012. okt. 15. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
75%
Édesapám két éves koromban lépett le a szeretőjével, aki akkor már egy éve volt neki. Szerintem ez kiba.szás a gyerekkel szemben. 15l
2012. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyan nő vagyok, de nehogy úgy járj, mint az exem: két szék közül a földre.. Előbb-utóbb úgyis minden kiderül, hidd el.
2012. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
85%

Tapasztalat feleség oldalról:

-kidobtam a férjem amikor megcsalt (ha gyereket csinált volna másnak a házsaságunk alatt ki is heréltem volna)

-2 hónap múlva a szeretője is kidobta, pedig évek óta tartó kapcsolat volt, csak hát kiderült, hogy az együttélés nem olyan izgalmas mint a lopott órák

Mivel közös gyereketek van a feleséged sem gondolhatja komolyan, hogy nincs közötök egymáshoz. Egyébként ha a lányt szeretnéd és lenne benned minimális tartás már elváltál volna.

2012. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hallgass a szívedre! Főleg, h ott a másik gyerek is!
2012. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 timike26 ***** válasza:
45%

nem fèrfi vagyok de azèrt elmesèlem:5 èvig voltam szeretoje egy csalàdos embernek,nagy szerelem volt,ujra fiatal lett melettem,megtalàlta az èletkedvèt....szuletett egy kozos gyermekunk,a felesège is tudta de mindig igèrgette hogy elhagy engem/a felesègènek/,kozbe meg nekem hogy elhagyja a felesègèt.

èn untam meg ès kilèptem a kapcsolatbol.azota nèha beszèlunk,a szivem gyorsabban ver,de felesleges idopazarlàs,o is szenved de belàtta hogy akaratgyenge,nem birnà megtenni hogy elhagyja a csalàdjàt.

2012. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem a kérdésre fogok válaszolni de férfiként mondom hogy jó nagy féreg vagy az már biztos..

Válljál el a feleségettől aztán járjál össze a kuró pajtásoddal ne alázd tovább a feleséged ezzel,add meg neki is az esélyt hogy találjon egy rendes embert maga mellé.Féreg vagy ugye azt tudod e?


30/F

2012. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan elszörnyedek h milyen féreg emberek vannak ezen a világon. Nem ég le a pofádról a bőr h a feleséged (aki ezek szerint annyira szeret h megbocsátotta a megcsalást) képébe hazudsz. Ásd el magad a föld alá ember. Ember??? XD XD Te nem vagy az. Csak valami gerinctelen féreg. Legalább annyi tisztelet lehetne benned a feleségeddel szemben (ha már nem szereted mert ne is meséld h igen) h elválsz nem pedig hazudozol, félrejársz.... stb
2012. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
98%
Pedig valamelyik mellett döntened kéne, mert az lenne a korrekt, ha megadnád a másik félnek azt, hogy valakivel boldogan éljen. De a pakliban az is benne van, hogy ha a szerető mellett döntesz és mégsem működik, akkor a feleség nem fogad vissza. Nálunk a volt férjem járt így, mire rájött, hogy inkább én kellenék neki, már találtam valakit, akivel még jobban is érzem magam mint vele, és - ezt nagyon rossz kimondani - de a gyerekekkel is jobban foglalkozik mint a saját apukájuk.
2012. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem is ilyen helyzetben de voltam hasonlóban,a hölgynek volt/van párja én egyedülálló voltam és valahogy egymásba szerettünk de ez lehet szép és különleges dolog de nem helyes.

Szerintem zárd le a feleségeddel a kapcsolatodat és menj tőle külön,vagy zárd le a szeretőddel ezt a dolgot ,mindenképp válassz valamit ez a kettősség senkinek sem jó.

És igen a két szék közül a padlón lehetsz.

Nekem úgy sikerült kilépnem,hogy amikor a nővel volt egy összeveszés komolyan elhatároztam,hogy mindent ami hozzáköt kidobok ,kitörülök,elfelejtem .Mindent telefonszámot ...mail címet ...tárgyakat ..kuka.

2012. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
50%
Anyukám házas emberrel jött össze pár éve, kb. annyi lehetett mint te, neki is van egy tizenéves fia. A férfi elvált, összejött anyámmal, már évek óta együtt élnek és azóta is nagyon szeretik egymást. Én nem látom a pasason hogy megbánta volna, sőt! Új hobbijai vannak, közben vettek anyámmal egy nyaralót vidéken, oda szoktak lejárni... Jól elvannak. Amúgy én nem látok ebben semmi elítélendőt, ha valaki jobban érzi magát valaki mással akkor miért ne lehetne otthagyni az előző barátnőt/feleséget? Nem mindig csak másokra kell gondolni.
2012. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!