Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan valakivel,...

Volt már olyan valakivel, hogy megérintette egy számára szinte ismeretlen személy halála?

Figyelt kérdés
Velem ez így van, meghalt egy illető akit csak látásból ismerek, (mondjuk egy ismerősömnek jó barátja). És azon kaptam magam, hogy tök szomorú vagyok. Ez olyan érdekes..
2010. dec. 13. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2010. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,például most a Dominik,Horák Nóri..meg osztálytársam anyukája:S
2010. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És annyira is, hogy már szinte könnyezel?
2010. dec. 13. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban.Egy 16éves kislány vonat elé ugrott.Először úgy hallottam hogy idősebb nő volt,aztán bent a suliban mondta osztálytársam,hogy 16volt és hogy az Ő öccsével akart járni:/..másnap meg arra fele volt dolgom és mikor mentem át azon a városon szégyen,nem szégyen két könnycsepp kijött:$Ráadásul mikor zenét hallgattam,olyan hülyeségeken járt az agyam,hogy az utolsó pillanatában is pl pont azt a zenét hallgattam,vagy hogy egy nappal a tragédia előtt hogy nevethetett,meg ilyenek.
2010. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor.
2010. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!