Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Komplikált story, kössétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komplikált story, kössétek fel a gatyátokat, mi a csodát kéne tenni? Hosszu lesz

Figyelt kérdés
Igyekezzetek nagyon ne bántani,igy is elég ramaty a helyzetem. Férjhezmentem,született két gyerekem,az első fél évünk csodás volt,a többi rémálom.Rengeteget sirtam,a férjem közönye miatt irányomban,pocsék volt a terhességem, a aázós időszak,kirekesztett az életéből egyedül hagyott amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.Voltak nőügyei is,volt lelki terror,időnkét tetlegesség is.Majd megőrültem annak az embernek a hiányától akibe bele szerettem,de mindig csak a közönyt és a bántást kaptam vissza.Sokat voltam egyedül,végül szorongásos depresszióval pszichiáternél kötöttem ki. Alapjában véve nem vagyok labilis,de az teljesen padlora kuldött,pedig a gyerek is tervezett volt mégis mintha meggondolta volna magát ezzel az egész "házasságosdival" kapcsolatban.Sok kérdést tettem fel anno kinlodásunkkal kapcsolatban,mindenki azt irta nem ezt érdemlem és dobbantsak. 4 év után feladtam a sikertelen próbálozást,nem tervezetten,de akaratomon kivül beleszerettem valakibe. Most válaszut előtt vagyok,ott az uj kapcsolat,akit imádok,ő is engem. És ott a férjem aki ugy néz ki észbe kapott(vagy csak megszolalt a vészcsengő,és erőt vesz magán addig amég "elvonul a vihar".) nem tudom mit tegyek az anyagi biztonságot, a gyermekeim apját válasszam a család érdekében (a gyerekek 2 és 3 évesek),és reménykedjek hogy ilyen marad mint most,és nem lesz többet szükségem mellette antidepresszánsra,vagy legyen az uj kapcsolat,akit szinten szeretnek a gyerekek,ő is őket,bár anyagilag közel sem élnénk ugy mint a férjemmel,meg hát sajnos volt a multban még jóval előttem botlása,és ez miatt is kissé rizikós lehet.

2012. okt. 20. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 A kérdező kommentje:
Bocsi ha egy kicsit kusza a story, a ferjemmel kapcsolatban sok olyan dolog volt,ami egyenkét is elgondolkoztatna az emert hogy erdemes e egy kapcsolatot tovább folytatni ilyen áron is,csak nem akartam annyit irni,esetleg majd linkelek pár régi kérdést. A családom nem igazan áll mellettem,apám anyá,tesóm, az uj kapcsolat ellen avnnak,pedig nem is ismerik.Igazabol a férjem mellett sem állnak,mert tudjak miket tett,milyen volt nekem az elmult pár év naggyából,de mégsem állnak mellém. Nem tudom van e erőm ennyit harcolni az ujért,és hogy van e értelme. Nem igazan hiszek már sajnos a hosszu tavu boldog kapcsolatokan,ha az is 1-2 éven belül egy rémálommá válna, akkor nagy értelme nincs felrugni a "családot".A férjem mindent tud az uj kapcoslatrol,már elköltözött két honapja,azóta javult a légkor amikor jön hozzank,a gyerekkekl is jo a kapcsolata,meg engem is most emer szamba vesz. Bár kérdés hogy aki tudott úgy vislekedni 4 évig,az meddig tud ilyen jó maradni?
2012. okt. 20. 16:03
 2/77 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a férjemnek a 3ik házassága vagyok,az előzőben már otthagyott 3 gyereket...tudom jobban meg kellett volna vele gondolnom mielőtt összekötöm vele az életemet,de hát akkor teljesen más arcat mutatta,azt amelyiket most a végén is.
2012. okt. 20. 16:04
 3/77 anonim ***** válasza:
88%

Kezdem ott, hogy ha már fél évvel a házasságotok után baj volt, mi a fenének szültél ennek az embernek két gyereket? Hátha jobb lesz, ha két ártatlan gyerek is lelki nyomorékká válik egy halálra ítélt házasságban?

Korábban mindenki azt mondta, hagyd el, te nem tetted, csak most gondolkodsz rajta, hogy akad egy másik férfi? Önállóan nem tudnál változtatni, csak ha áll mögötted valaki? A gyerekeid nem elég ok, hogy ne egy rossz családban nőjenek fel? Sőt, még velük takaróznál, hogy persze csak miattuk sínylődnél tovább, mint valami mártír, mert neked első az ő anyagi biztonságuk?

Nem, te kapcsolatfüggő vagy. Meg fontos a pénz, inkább lenyelsz bármit, csak legyen meg az az egzisztencia, amihez hozzászoktál. És a gyerekeiddel akarod ezt leplezni.

Nekik persze tök jó lesz egy olyan családban felnőni, ahol bár mindent megkapnak, a nyugalmas családi légkör vágyálom.

Más nő nem megvárná a következő jó partit, hogy akkor pakoljon a gyerekeivel, hanem a saját lábán megállna és eltartaná magát a gyerekeivel. De te erre nem vagy képes, neked első a kényelmes kis életed.

2012. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
98%

Egy biztos: új kapcsolatba is önmagadat, és a problémáidat viszed.

Előbb gondolkodj, válj el, ha úgy látod jónak, rendezd az életed, utána tervezz az új barátoddal.

Ne miatta, hanem önmagad miatt.

Mert ami most csodásnak tűnhet, elromolhat nagyon hamar, pláne, ha megkezdődik a harc, a mocskolódás a férjeddel, gyerekek is megsínylik, ha nem állsz helyt.

Barátodat tedd félre addig. Ha ő igazán szeret, segít, és várja, amíg rendben leszel.

2012. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
85%

A helyedben még hagynék magamnak egy kis időt. A férjed hadd udvarolgasson, ha vissza akar kapni, hátha idővel kiderül, hogy képes megváltozni, vagy csak ideiglenes ez az állapot. Az utóbbi valószínűbb, az előző két felesége sem véletlenül vált el tőle, és nagyon színjáték szaga van az egésznek. Természetesen "csak gyereket látogat", ha lefekszel vele, akkor már kvázi az új párod fogod megcsalni az exeddel.


A másik férfival pedig tudod tartani a szerelmi kapcsolatot, hagysz magatoknak időt, hogy megismerjétek jobban.


A harmadik lehetőség, ami ezek szerint meg sem fordult a fejedben, hogy nem feltétlenül tragédia, ha nincs melletted férfi. Főleg nem ilyen(ek.)


Botlása mindenkinek lehet, nem írtad, hogy mi az, de gondolom, szintén hűtlenségről van szó.


A férjedtől a legegyszerűbb lenne szépen, csendben elválni. Addig, amíg "van helyette másik". Az életszínvonalatokhoz hozzá fog járulni a gyerektartás, ahogy írod, másra ne nagyon számíts tőle.


Az új szerelemmel legalább esélyt látok rá, hogy kiegyensúlyozott családi életet éljetek.

2012. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
7%
természetesen a gyerek apját kell választani.
2012. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
Az első gyerek tervezett volt,a házasság alatt romlott meg a viszony. A második gyerek "véletlen" volt(egyazon héten derült ki hogy ujra terhes vagyok,meg az hogy összeszűrte a levet a kolléganőjével) Nem akartam megtartani,de akkor ujra átváltott normálisba,meggyőzőtt hogy ez a család érdeke stb,elvetetni meg hát anniyra én sem akartam. Az egzisztencia nem számitana végképp,ha nem lennének a gyerekek.Igy azért mai világban kissé rizikosabb a dolog.Valljuk be,egy egyedülálló anyukának két óvodás korú gyerekkel a munkaerőpiacon,kb. annyi az esélye mint egy lábatlan romának... A válás kérdése azelőtt is felmerült hogy felbukkant volna a másik férfi,fel voltam rá készülve hogy egyedülálló anyuka leszek előbb utóbb. Jó partynak nem nevezném,kétlem hogy más épp vele kezdett volna,ha már menekülő utat keres a házasságából,ha erre utaznék akadt volna más ideálisabb alany is,nem szamitottam rá,de igy alakult.a szerelem nem válogat.
2012. okt. 20. 16:17
 8/77 anonim ***** válasza:
98%
Tehát ha egyszer már eljátszotta a "megváltozom én" számot és lebőgött, valamint mellette semmi sem szól, akkor miben bízol?
2012. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Az uj partner botlása még évekkel előttem volt,elitélték drogbirtoklás miatt...ezekkel a dolgokkal már rég szakitott,de azért eárnyékolja az életét. A nyugodt családi légkör az apával akkor nem maradna vágyálom,ha igy marad mint most van a helyzet,most teljesen jó a hangulat ha itt van.
2012. okt. 20. 16:20
 10/77 A kérdező kommentje:
Nem tudom miben izok,de nagyon tanácstalan vagyok...ott van küzd bennem a sziv,az agy, a tapasztalat meg a remény. És ez a négy dolog olyan szinten bizonytalanná tesz,szelkakasnak érzem magam egyik nap igy masik nap ugy gondolom. Ha nem lennének gyerekek(termeszetesen nem kenek semmit rajuk) sokkal könnyebb lenne,de én nem viccből mentem férjhez,nem viccből szültem gyereket,és nem is viccből szenvedtem meg küzdöttem 4 évig.Viszont az a gyerekeknek sem lesz jó,ha én egy bedepizett,szorongó idegroncs leszek...hiaba az anyagi biztonság,stb
2012. okt. 20. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!