Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Komplikált story, kössétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komplikált story, kössétek fel a gatyátokat, mi a csodát kéne tenni? Hosszu lesz

Figyelt kérdés
Igyekezzetek nagyon ne bántani,igy is elég ramaty a helyzetem. Férjhezmentem,született két gyerekem,az első fél évünk csodás volt,a többi rémálom.Rengeteget sirtam,a férjem közönye miatt irányomban,pocsék volt a terhességem, a aázós időszak,kirekesztett az életéből egyedül hagyott amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.Voltak nőügyei is,volt lelki terror,időnkét tetlegesség is.Majd megőrültem annak az embernek a hiányától akibe bele szerettem,de mindig csak a közönyt és a bántást kaptam vissza.Sokat voltam egyedül,végül szorongásos depresszióval pszichiáternél kötöttem ki. Alapjában véve nem vagyok labilis,de az teljesen padlora kuldött,pedig a gyerek is tervezett volt mégis mintha meggondolta volna magát ezzel az egész "házasságosdival" kapcsolatban.Sok kérdést tettem fel anno kinlodásunkkal kapcsolatban,mindenki azt irta nem ezt érdemlem és dobbantsak. 4 év után feladtam a sikertelen próbálozást,nem tervezetten,de akaratomon kivül beleszerettem valakibe. Most válaszut előtt vagyok,ott az uj kapcsolat,akit imádok,ő is engem. És ott a férjem aki ugy néz ki észbe kapott(vagy csak megszolalt a vészcsengő,és erőt vesz magán addig amég "elvonul a vihar".) nem tudom mit tegyek az anyagi biztonságot, a gyermekeim apját válasszam a család érdekében (a gyerekek 2 és 3 évesek),és reménykedjek hogy ilyen marad mint most,és nem lesz többet szükségem mellette antidepresszánsra,vagy legyen az uj kapcsolat,akit szinten szeretnek a gyerekek,ő is őket,bár anyagilag közel sem élnénk ugy mint a férjemmel,meg hát sajnos volt a multban még jóval előttem botlása,és ez miatt is kissé rizikós lehet.

2012. okt. 20. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
97%

nem olvastam végig a válaszokat, csak a véleményem írom: ha valaki folymatosan gonoszul, önzőn viselkedik, annál az észbekapás csak átmeneti. megijed, hogy egyedül marad, összeszedi magát, talán még sírva is fogadkozik, de amikor elvonulnak a viharfelhők, minden visszaáll a régibe.

de ha gondolod, adj neki esélyt és próbáld ki

félek, hogy pórul jársz

jó lenne, ha a kérdések feltevői egy idő után visszatérnének és elmondanák, hogy alakult a sorsuk

tanulságos lenne

2012. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
58%

Vannak nők, akik tényleg bevonzzák az ilyeneket. Volt egy ismerősöm, eddig minden párja verte, terrorizálta, amelyik nem, az meglopta és átverte őt és a családját. Magadban kéne keresni a hibát...

Szavakat nem találok rá, hogy te egy drogos csőcselék és egy agresszív állat között gondolkodsz...

Szánalmas vagy, hogy arra nem is gondolsz: állhatnál a saját lábadra is, de sokkal kényelmesebb cseberből vederbe esni... Mert mindkét pasitól elvárod, hogy eltartsanak, direkt kiszolgáltatott helyzetbe sodrod magad a lustaságod és a szerencsétlenséged miatt. De azt mondanám, csak csináld, úgy kell neked, de te két ártatlan gyerek életét is tönkreteszed.

2012. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
89%

Én azt tanultam ,hogy valahol (bármily kegyetlen is az élet) mindenki megérdemli a sorsát és a végzetét. Bár én 24 éves vagyok, de egy volt évfolyamtársnőm hasonlóan járt mint te. Hiába mondta mindenki nem lesz jó vége, ő is poklot élte át a férje mellet, Ő is szült egy mézédes álomban.


Te szenvedtél eleget, megismerted a férjed szép és jó oldalát. Kérdés eleget szenvedtél-e és vajon tanultál-e az esetből? A másik kérdés vagy-e annyira önző, hogy a gyerekeidet kitedd egy ilyen szenvedésnek?


Igazából amit én tennék: rendbe hozná az elcseszett életem. Megkeresném önmagam. És újra felépíteném magam a romjaimból. Aztán ha készen állok lelkileg és szellemileg akkor költöznék össze a pasassal.

Amíg nem tudsz állni a saját lábadon, addig neked nem is lesz soha SAJÁT életed.

2012. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz helyzet. Az biztos, hogy én a helyedben a réginek, gyerekeid apjának kitenném a szűrét. És erősen meggondolnám, hogy ezek után érdemes-e egyáltalán párkapcsolatba bonyolódni... Anyagilag természetesen könnyebb, ha ketten viszik a családban a terheket, de lelkileg, pszichésen gyerekeid lelki fejlődése szempontjából is a legfőbb lenne a béke, nyugalom, kiegyensúlyozottság.
2012. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 A kérdező kommentje:
Nem csőcselék,van rendes munkája,és normális életet él. Szivesen mennék még tanulni,normális munkát keresni,stb,de két kisgyerekkel erre sok esélyem nincs,valljuk be. Nme akaszkodok az uj pasi nyakara sem,nem akarok vele még össze költözni,de attol joban szeretem hogy kietyem az életemből egy multbeli botlas miatt,meg hát még akármi lehet a dologbol.
2012. okt. 20. 17:56
 36/77 anonim ***** válasza:
78%
Három gyerek mellett végeztem el egy főiskolát. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
2012. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az újat. A gyerekeknek sem érdekük folyamatos veszekedés és verekedés mellett felnőni, még ha két hétre változik is a helyzet.
2012. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
96%
Nem olvastam el a többi kommentet úgy szólok hozzá. Először is a párod részt vett bármilyen terápián és változtatott valamit? A leírásod alapján kétséges. Az hogy most "megváltozott annak szól, hogy nehogy elveszítsen téged. Ha visszamész hozzá pár hét, jobb esetben 1-2 hónapig megint jó lesz, de utána minden vissza fog térni a régi kerékvágásba. A "család" - mint ahogy te is idézőjelbe tetted ezt a szót - már nem létezik rég. Jobban kijöttök, mert távol vagytok egymástól, de ez nem jelenti azt, hogyha újra öszebútoroztok minden happy lesz. Engem ha egyszer megütne a párom, akkor azzal a lendülettel lapátra teszem. Nem érdekel miért emelt rám kezet! Újra meg fogja tenni. Már ez is intő jel. Meg az elején az is az volt, hogy otthagyott 3 gyereket. Aztán: Már megbocsáss, de a szüleidnek, meg az anyosodnak, meg a t*k*m tudja kinek, mi köze van ahhoz, hogy te mit teszel? Kit választasz? Nem ők fognak vele együtt élni, hanem te. Arra is kíváncsi lennék, vajon az új kapcsolatod azért alakult ki mert menekülsz a régiből. Mert ha igen annak nem lesz jó vége. Az sem a legjobb, ha nagyon függsz a párodtól. Mintahogy írtad is szükséged lett volna rá a rázós időszakokban. Nem lehet, hogy túlságosan ráakaszkodtál? Amúgy ha közönyös veled szemben és nem lehet rá számítani, akkor minek maradtál vele? Mikor ismerted meg? És a megismerkedésetek után mikor kötöttetek házasságot? Egyébként ahogy olvasom a szavaidból eljutottál arra a pontra hogy ennél már nem lehet rosszabb. Tehát: Ennél már csak jobb lehet. Adj magadnak és az új kapcsolatodnak esélyt. Remélem segíthettem. 28/N
2012. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 pirospöttyöslabda1 ***** válasza:
82%
Kedves kérdező, a férjed nem fog változni, már volt szerencsém hasonló férfihoz. Szerintem ne is gondolkozz azon, hogy vele maradj. Az új pasival sem bútoroznék össze azonnal. Vele kapcsolatban érdekes kérdés, hogy alkalmi, vagy rendszeres droghasználó volt-e, és hogy miért tette, azaz buliból, vagy túl sivár volt az élete és ezzel ellensúlyozta? Ha rendszeres droghasználó volt, amire a gyengesége miatt volt szüksége, biztosan nem maradnék vele sem.
2012. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
87%

Azt írod volt már "ügye" drogbirtoklás miatt. Hihetetlen, hogy a két kisgyerekedet egy ilyennel akarod összeköltöztetni.

Nem szabad ugye prejudikálni, de ez u.a. mint az az alkoholista aki letette a piát. Korrekten úgy mondják, hogy most tiszta, de soha,soha nem lehetsz biztos az ilyen emberben. Menj el a Nyírő Gyula kórházba a drogambulanciára és beszélj ott egy dokival mit mond. Komolyan egy bizonytalan létbe akarod megint bevinni a gyerekeid? Miért nem lehet külön menni és egy idő után majd jön a normális ember, hisz még nagyon fiatal vagy. Annyira nem viszkethet, hogy azonnal egyik kapcsolatból a másikba kelljen ugranod. Sajna úgy látszik te még nem okultál. Valaki itt írta három gyerek mellett is lehet tanulni. Ez így igaz csak akarni kell.Két kicsi mellett folyamatosan dolgoztam, tanultam, és mellék melót vállaltam. De ha ez az egy pasi lenne a földön és mindent megígérne, hogy már soha nem nyúl droghoz, akkor sem kellene bármilyen priusszal egy pali NEKEM.

2012. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!