Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg hibás lennék? Hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hibás lennék? Hülyeséget beszéltem? SOS!

Figyelt kérdés

A barátom szülei 25 év után a válás mellett döntöttek. Persze a legfontosabb dolog,hogy kinél maradjon a fiúk. A barátom kerek-perec megmondta,hogy az apjánál szeretne maradni,mire az anyja teljesen kikelt magából,és ENGEM kezdett el cseszegetni,hogy "én mondtam a Krisztiánnak,hogy hova menjen,csak be akarok kavarni,hogy nekem jó legyen!"

Való igaz,mondogattam neki,hogy szerintem az apjánál jobb helye lenne,mert az anyjának igen komoly alkoholproblémái vannak,és szerintem nem akar ilyen szülő mellett felnőni. Lehet,hogy nem kellett volna beleszólnom,de én csak jót akarok neki,és attól tartok,hogyha az anyjánál maradna,az kihatna a kapcsolatunkra,mert az anyja konkrétan UTÁL engem. Mit tegyek? Segítsetek,kérlek. =(

17/L


2012. okt. 22. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
áll ki az igazad mellett. És ne tégy semmit.
2012. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

felnőni? életem, gondolom a barátod már legalább 17 éves, a felnövése hamarosan befejeződik.


nos, egy piás anya mellett én sem szívesen élnék, szóval a barátod is nyugodtan megmondhatja az anyjának, hogy nem te vagy a fő oka a döntésnének, hanem az ital. talán kicsit észhez tér a jóasszony.

2012. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem beszéltél hülyeséget. ez a véleményed. az rendben van, h a pasid anyjának nem tetszik, hiszen nem neki kedvez a véleményed, de hát az is tény, h ő meg utál téged, ráadásul félig alkoholista, tehát tök érthető, ha jobban szeretnéd, ha az apjánál lakna és oda járhatná át, ha a barátoddal akarsz találkozni. nem gáz, nem vagy hibás. egy teendő van: vállald fel. tényleg azt tabnácsoltad, gh az apját válassza, mert az anyja iszik é sutál téged. ennyi jól tetted, de attól még ezt tetted. maradj egyenes és soha ne tagadd le :). anyuka egyébklént el is gondolkodna ezen, ha előtte is mered vállani, h te az apját tanácsoltad a fiának, mint ideális szülőt
2012. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Jól tetted. Én is ezt tettem volna. Ne engedd az alkoholista Anyja mellé. Nekem alkoholisták voltak a szüleim, hát sokszor inkább az árvaház lett volna a legjobb menedék.
2012. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltél hülyeséget. El kell fogadni, ha ilyen nehéz döntésnél a "veszetes" fél kiakad. De ne vedd a szívedre, és nem kell csinálnod semmit. A barátod álljon ki melletted, és mondja meg, hogy ez az ő döntése. Piás anya mellett nem lehet jó.
2012. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Véleményed az lehet, az anyja meg korlátolt. A barátod nyilván a saját véleménye alapján fog dönteni, nem azért, mert te így gondolod. Most egy véleményen vagytok és ennyi a történet.
2012. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod, kedves, voltam hasonló cipőben..

Anyósomat elítéltem, mert ívott. Aztán meghalt..Após meg ránk maradt..

Akkor megértettem, miért ivott az anyós. Apóshoz képest Hitler egy szent volt..Soha, senkit nem nézett embernek..

vitte a farka. Rasszista volt..Önző, és öntelt.

Azóta (tudom késő) hetente járok ANYÓSOM SÍRJÁHOZ..

Mert segíthettem volna..de a bánat már késő.

2012. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Hát végtére is pont az történt amit ő mondot.

Nem kellet volna semmit se mondanod a barátodnak akkor se ha igazad van de neki egyedül kellet volna dönteni.

2012. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátod kisgyerek? Ugye nem . Akkor meg ne izgasson, hogy ő meghallgatott téged és igazat adott neked. Ez az ő felelőssége, és ne törődj azzal, hogy az anyja mit mond.
2012. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!