Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én, vagy az anyósom a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cinus76 kérdése:

Én, vagy az anyósom a hibás?

Figyelt kérdés
A háttér: költöztünk idén tavasszal, egész nap a bérház 4. emeletéről cipeltem dolgokat, estére dögfáradt voltam. Anyósom (mindig is utáltam, egy kétszínű, számító - csak a pénz számít neki, bár semmilye sincs (se intelligenciája, se végzettsége, se egzisztenciája), voltaképp semmit sem ért el az életben, a 9.-en nyomorog, amit a férje hagyott ott neki 15 éve (jól tette az öreg, azóta már a sírba küldte volna sztem), azóta sem tudott senkit keríteni, mivel mindenki egyből otthagyja, amint kiismeri, de az észt nagyon tudja osztani - bár talán érettségije, ha van, és irtózatosan rosszindulatú, haragban áll az egész világgal, mindenkit gyűlöl, se kutyája-se macskája, egy igazi megsavanyodott ember, aki szánalomra sem méltó - ezeket fontos volt leírnom, h a szituáció teljesen megérthető legyen) este sajnos még ott volt, már messziről hallom, amint feleségemnek mondja, h "Én mondtam nektek, h adjátok el a lakást, költözzetek ide? Stb." Felbaszta az agyamat, jól kiosztottam, azóta haragszik rám feleségem. Ez egy nagyon irigy némber, aki még a lányára is féltékeny, merthogy - mint említettem, ő semmit sem ért el - kertesházba költöztünk. Befolyásolja, ellenem hangolja a lányát, akit nagyon szeretek, de nagyon naiv sajna. Arra buzdítja, h váljunk el. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. júl. 9. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha a férjem igy beszélne az anyámról, akkor nem kellene senkinek sem rábeszélni, hogy elváljak töled.


Itt egyszerüen az van, hogy bunkó vagy, a feléseged anyjával is, és érthetö, ha emiatt megutál téged.

2012. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés? Elköltöztetek a közeléből, nem? Innentől kezdve nem kell vele foglalkoznod.
2012. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

kicsit furán írtad le, de lehet érteni.

Ülj le a feleségeddel és magyarázd le neki, hogy az anyukájának semmi joga nincs ahhoz, hogy beleszóljon az életetekbe, de ha ő mégis neki add igazat akkor még most azonnal beadjátok a válópert és mindeni megy amerre lát.


Ha ennyire befolyásolható és az anyukája uszítja ellened akkor semmi értelme így élni egy házasságban. neked ott soha nem lesz igazad ő soha nem fog kiállni érted, mert mindig az lesz amit az anyja akar. Nem tudom van-e gyerek de annak a nevelésébe is belefog szólni

2012. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Elsőnek igaza van 100%-ba
2012. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

"Én mondtam nektek, h adjátok el a lakást, költözzetek ide? Stb." Felbaszta az agyamat, jól kiosztottam...


ezen? nem volt érdemes.


anyós gyűlölöd tiszta szívedből, így nehéz megállapítani, h mennyi a valós és mennyi a vélt sérelem. nyilván, ha értek rossz hatások általa, akkor könnyebben bepöccensz. de ezt még az sem indokolja. tanuld meg fékezni az indulataid

2012. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem meg a leírtak alapján jogosan utálja az anyóst. Vannak ilyen nők, tetszik vagy sem.. én sem bírom párom anyjának egy két dolgát, és ezt jeleztem párom felé, aki egyetért ebben, tehát ez nem ad újabb konfliktust.


Kérdező..elég pocsék a helyzeted. Először is azt kéne tudni, hogy a lánya hogy viszonyul az anyjához..mert ha isteníti és nem talál benne hibát, akkor te leszel a bűnös, még ha igazad is van, mi ugye taccsra teheti az egész kapcsolatot. Ha nem vak és elfogult, beszélj vele erről, h te mit gondolsz erről, persze kissé finomabban mint a leírásodban..próbáljatok együtt megoldást keresni:)És kérj bocsánatot a feleségedtől ,hogy nem így akartad a helyzetet kihozni, csak nagyon feldühített..Ha igazi a kapcsolat, akkor túl tudtok lépni, ő is látja, hogy mi a helyzet, nem akarhat neked rosszat..:)


És fölösleges egymásra ujjal mutogatni, mert anyósod szemébe te vagy a hibás, a te szemedben ő..


Sok sikert!

2012. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Férfiként nem kellett volna ilyen kérdéssel előállni ......


Ha egy nő írja ugyanezt, akkor maradéktalanul lehet anyóst szidni.

2012. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
bármennyire is rossz anyósról van szó, a párodnak a szüleit tilos szidni, különben te iszod meg a levét, ha valaki így beszélne az én anyámmal, én is otthagynám
2012. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
az ilyennel nem kell leállni veszekedni, főleg nem úgy, hogy a feleséged is hallja. Elköltöztetek, kész. Ne találkozzál vele. A ti házasságotokba meg ne szóljon bele.
2012. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az első "kedves" válaszadónak: hat évig befogtam a számat, a megjegyzéseit elengedtem a fülem mellett. Ha én kötözködtem volna, kezdtem volna a vitát, igazad lenne, de nem így volt. Ő is utál engem, ugyanígy beszél rólam, én is tiszta szívből gyűlölöm. Sztem ez nem egyedi eset, számtalan ilyen van, ettől még nem kellene, h a párunkkal megromoljon a kapcsolat...
2012. júl. 9. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!