Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Féltem apumat, dehát ő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltem apumat, dehát ő a hibás (lent. ) Szerintetek mit csinálhatnék én?

Figyelt kérdés

Anyumék most válnak el.

Anyum akarta,mert apummal kb 2hete nem beszélnek,összevesztek. Azon,hogy apum elég gyakran iszik,főleg ha nincs itthon anyum :S és tegnap a munkából is részegen jött haza.

Anya azt mondta,hogy most van elege. Ha elköltözünk,én anyummal fogok menni,de félek,hogy apum csinál vmit magával,vagy annyira túlissza majd magát minden nap,hogy......:S

Mit csinálhatnék?:S

15/L


2010. ápr. 22. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Örülj neki,hogy normális anyád van.
2010. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,de apát is szeretem,nem lenne jó,ha kórházba kerülne,vagy esteleg meg is halna..:(
2010. ápr. 22. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak van esze! Az enyém 20 évig tűrt! De nyugi, nem valószínű, hogy apukáddal történik valami ilyesmi, az alkoholistáknak ugyanis nagyon jó védőszentjük van :S Az én apám lassan 25 éve iszik, nem kicsit, és már 2x is leesett a tetőről (építőipar), és semmi baja sincs. Sőt az ő keze egyáltalán nem remeg, szemben az enyémmel . . . Pedig én csak 23 éves vagyok, és nem is iszok . . .
2010. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te semmit.minden embernek saját magának kell rájönnie melyik utat válassza.
2010. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni. De igaza van az előző kommentelőnek, mindig akad valaki, aki vigyáz rá. Sokkal több füves ugrik kamion elé, mint ahány piás. Szerintem nem neked kéne aggódnod miatta, hanem fordítva.

Mondanám, hogy ülj le vele beszélgetni, de én az enyémmel semmire nem mentem, aztán egy idő után volt hogy együtt mentünk inni. Egyszer talán próbálj meg elmenni vele, nem azért, hogy igyál, hanem hogy megnézd mit csinál, én személy szerint megnyugodtam.

Persze ez évekkel ezelőtt volt, eközben történt nagyon sokminden, de saját példából, az én apám megunta, és mostanra csak ünnepnapokon iszik.


21/L

2010. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!