Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek helyes az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes az hogy a volt páromtól elköltöztem gyermekestül és a volt párom skypen nem hajlandó látni a gyermekét csak szemelyesen de az egyenlore lehetetlen a tavolsag miatt?

Figyelt kérdés
Csak szemelyesen ami kicsit bonyolult mert messze vagyunk es ragaszkodik ahhoz hogy csak en hordjam helybe hozza a gyermekem 2 hetente o nem akar mozdulni mert en vittem el. Ez helyes azt irta tonkre tesz, amiert elhagytam.Megromlott a kapcsolat menekultem belole.Ra adasul mar egyre ritkabban erdeklodik facebookon a gyermeke irant, teljessen lekoti a munka es a tarskereses.

2012. okt. 24. 08:59
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ha forditott esetben lenne a dolog en epekednek h legalabb skipen lathassam a gyerekem de o nem akar skipelni kameraban lathatna legalabba gyermeket egyenlore tudom keves de megnyugodna.
2012. okt. 24. 09:01
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Félig OFF


Ha elköltöztél a gyermekekkel, neked kell biztosítani a láthatás feltételeit (idő, pénz).

2012. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes. Nem mondom, hogy nem lennék rá kíváncsi skypon, de azért álljon meg a menet. Ha elköltöztél, akkor vállald ennek a következményeit. Neked kell biztosítani a gyermek láthatást. Te se lennél semmivel bentebb, ha skypon mutogatná a gyermektartásra szánt összeget.
2012. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell biztosítani a SZEMÉLYES láthatást.
2012. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Azért egy igazi apa skype-on IS és személyesen IS minél többet szeretné látni a gyerekét. Még ne kövezzük meg a kérdezőt, lehet, hogy verte vagy egyéb módon terrorizálta a férje, rendes, jólelkű és segítőkész férfiaktól ritkán lép le az asszony a gyerekkel....


Amúgy az igaz, hogy te vitted el a gyereket, szóval a láthatás költsége elsősorban téged terhel, de ha apuci nagyon akarná a gyerekkel a kapcsolatot, akkor minden lehetőséget megragadna...

2012. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

ma 09:38


részben igazad van, viszont ha verte őket akkor egy normális anya nem akarja azt se hogy skypon lássa a gyerekét az apja. De ez lényegtelen, mivel ő ment el, neki kell a láthatást biztosítani. Az apa most sértett és a gyereken keresztül szívja a kérdező vérét, tipikus megsértett hím eset, ami nem férfihoz méltó....majd lenyugszik.

2012. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6: Persze, de itt az van, hogy apuka skype-on nem hajlandó látni a gyereket és anyuka CSAK a távolságra hivatkozik.
2012. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem helyes, amit a volt párod tesz, ha te hoztál döntést és te költöztél el, akkor oldd meg te a személyes láthatást, ne másokra pakolj terhet és kötelezettséget a saját döntésedért.
2012. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
"Az apa most sértett és a gyereken keresztül szívja a kérdező vérét, tipikus megsértett hím eset, ami nem férfihoz méltó....majd lenyugszik." - kedves #6-os válaszadó, én viszont az életben is, meg itt az elmúlt hetek kérdéseiben is azt látom, hogy szerencsére a férfitársadalom kezd felébredni, és egyre inkább nem tűri birkaként, hogy mamókák a gyerekkel zsarolva érjék el, hogy saját akaratukat a férfiakra kényszerítsék. Tudod, a közös gyerek kapcsán a két nem-béli szülőnek AZONOS jogai vannak, bármilyen nehéz ezt bizonyos nőknek megemészteni... Kérdező párja tök lájtosan áll a kérdéshez, ha Kérdező a gyerek apjának beleegyezése nélkül megváltoztatta a gyerek lakhelyét, akár rendőrt is küldhetne rájuk... már csak ezért is kétlem, hogy itt egy hűdebrutális bűnöző exről lenne szó... egyszerűen csak van tartása és nem tűri - igen helyesen - hogy mamóka diktáljon...
2012. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Most úgy írtok rólam, mint ha az apa ellen lennék...:D leírtam én is, hogy jogos amit kér, az anya oldja meg. Az hogy leírtam a vérét szívja mondatomat az annak szólt aki azt írta, hogy a a jó apa skypon IS látni akarja a gyerekét, meg mi van ha verte őket azért nem viszi az a anyja és ezért van csak skype. És igenis ezzel csak a vérét akarja szívni az anyának.

Ugyanúgy tartom , hogy nem férfihoz nem APÁHOZ méltó, ha a gyereken keresztül bünteti az anyát, mert igazából nem az anyát bünteti hanem a gyereket, mert ő ebből csak azt fogja fel , hogy az apja nem akarja látni. De mondjuk az sem elhanyagolható, hogy azért akarja tönkretenni a kérdezőt, mert elhagyta...amire gondolom nyomós oka volt és ezek alapján nem is csodálom.

2012. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!