Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak a szüleim, apám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak a szüleim, apám egy gusztustalan ember! Helyes lenne ezt tenni?

Figyelt kérdés

2 hónapja váltak el a szüleim,tesóimat 2 hetente viszi el a nagyszülőkhöz vagy magához.


Az előbb mikor elvitte tesóimat,anyu elfelejtette berakni a bérletet az öcsémnek, erre mikor jöttek vissza érte, tesóim előtt beszélt a barátnőjével hogy: Várj,megyünk vissza mert ez a tyúkeszű nem rakta be a bérletét!

Tesóm mikor jött fel,mondta sírva h nem bírja ezt elviselni...és elmondta h mit mondott az apja.


Kicsit elegem van már ebből, anyumra senki ne aggasson jelzőket(mesélték tesóim hogy anyut rendszeresen szidják trágár szavakkal a nagyszülők is). Arra gondoltam h küldök egy sms-t a drága apucinak hogy álljon le,és így ne beszéljen tesóim előtt anyumról,mert ez nekik rosszul esik!


Szerintetek jó ötlet? Vagy mit csináljak ?


2011. márc. 13. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem SMS-ben, hanem személyesen kellene megbeszélned apáddal. Mondd el neki, hogy az neked nagyon fáj, hogy bántják az anyukádat, és kérd meg, hogy legalább a testvéreid előtt ne tegyék ezt sem a nagyszüleid, sem pedig ő.
2011. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ismerem a nevelőmet,vele nem lehet megbeszélni semmit! Felemeli a hangját,nem hallgat meg,ordibál,ráadásul csak én hívom apunak,amúgy csak a nevelőm! Sosem kezelt lányaként,utál.
2011. márc. 13. 11:37
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább személyesen.. és nem muszáj veszekedned vele csak kérd meg... hátha ezt is felfogja
2011. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak holnap este jönnek haza,le fogja tagadni,vagy azt mondja h ne szóljak bele. Nem akarom a gyerekek előtt,mert nekik is fáj!
2011. márc. 13. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor írjál neki egy hosszabb levelet, ne olyan rövidet, mint amilyen rövidet SMS-ben írhatnál, és add oda neki négyszemközt.
2011. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
2 honap az rovid ido ahhoz, hogy minden mereg, szomorusag, csalodottsag kimejen egy emberbol. Adva ezt, a "tyukezu" meg nem is olyan rossz. Probalj neveloapaddal beszelni, hogy ez faj mindenkinek, foleg kis tesodnak, mert O meg nem erti a felek hozzaallasat az ilyen bantalmakhoz. Ne arra osszpontosits, hogy most nevelod utal e vagy nem, hanem arra hogy valami turheto hangulat legyen. Biztos, hogy anyukad nem szidja nevelodet elottetek? Hiaba felnottek, megis hulyek. Gyerekeket hasznaljak ki az utalatukra. Probalj komolyan beszzelgetni errol, ne gunyos formaban mint itt tetted, mert akkor senki nem fog figyelembe venni.
2011. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem szidja,mindig ott vagyok,és anyu egyszer nem uszította a gyerekeket ellene! Normálisan beszél,nevelőm meg múltkor is lek*rvázta meg le barmozta anyut a gyerekek előtt! Persze én pont akkor nem voltam itthon. De tesóim is mesélték nekem,tehát biztos hogy így volt! Nem akarok vele beszélni,nem akarom hogy lássa azt hogy érdekel az agresszív h*lye feje! Egy sms-re gondoltam hogy állítsa le magát most már..
2011. márc. 13. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha igy beszel a gyerekek elott, akkor gyerekvedelmi osztalyra kell menni, hogy megis mi a teendo. SMS-t ne kuldj neki, nem vagytok gyerekek, sot meg jobban felboszitheti.
2011. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodj el azon, hogy lehet hogy apádnak igaza van! Nem véletlenül váltak el, és valószínűleg azért aggat anyádra olyan jelzőket, mert valójában is olyan. És most ne mondd azt, hogy anyád sosem szidta még apaádat, mert ezt nem hinném el. Én azt veszem észre, hogy teljesen anyád befolyása alatt álltok, és teljesen jogos, hogy édesapád ezt nehezen viseli.
2011. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó! Sry,de nincs igazad.


Anyum volt az aki befogadta a lakásába,ő főzött,mosott,takarított rá. Mindig jó kedvvel várta haza az apámat,ő sosem kezdeményezett veszekedést! Csak akkor szólt rá amikor hazajött,és beült a tv elé mint aki jól végezte dolgát! Engem sosem fogadott el lányaként,a nagyszülők is csak kiközösítettek! Anyut sem bírták,mivel külsőre nem egy szőke p*csa,hanem művelt,normális ember. Mikor megszülettek tesóim,csak őket szerették! Apám agresszív volt,és az is a mai napig. Ha valami nem tetszett neki szétverte a szobájukat,üvöltözött stb. Anyumat többször is bántotta,ennek ellenére anyu mindig adott neki egy új esélyt,és próbálta megszeretni. Csak egy pl. : Amikor majdnem megfulladtam,és a mentőt kellett kihívni,anyu remegve felhívta apámat h jöjjön el a kórházba mert gond van velem,azt mondta most nem tud ezzel foglalkozni,és lerakta a telót! Később sem érdekelte mi van velem! És még itt sorolhatnám..


Arról most nem is beszélve hogy apám többször is megcsalta anyut(anyu őt 1x sem!). Most egyedül tart el minket kevés pénzből,és még fenyegetve is vagyunk!

2011. márc. 15. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!