Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők? (Kérdésed túl rövid, magyarázatos hosszú, blablabla)

Figyelt kérdés
Na szóval épp most válnak a szüleim és hát nem egy könnyű menet. 21 éve voltak együtt de most mégis úgy viselkednek mint ha halálos ellenségek volnának. Jó lenne valakivel beszélgetni erről, persze vannak barátnőim sőt legjobb barátnőből 2 is jutott:) de mégis az egyiknek még a születése előtt váltak el a szülei a másiknak pedig együtt vannak a szülei és szeretik egymást. Persze meghallgatnak, de nem igazán tudják elképzelni mit érzek és persze mondják hogy minden rendben lesz de azért valakitől aki átélte ugyanezt mégis hihetőbb lenne. Szóval remélem ki tudtok hámozni ebből valamit és válaszoltok. :) 15/l

2012. okt. 25. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

2 es fel evvel ezelott 20 ev hazassag utan valtak el a szuleim.

Hidd el tenyleg minden rendben lesz. Es ha ugy gondoljak valni szeretnenek, hat valjanak. Hidd el ne csak nekik neled is jobb lesz, hogy nem kell a civodasukat hallgatni.

2012. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az enyémek is 2,5 éve váltak el kb 25 év után. Azok megvolt rá, folyamatos veszekedések. Bár mostanában is feljár hozzánk az egyik szülőm, meg elbeszélgetnek, zt pedig nem értem. Válás óta nyugodtabb vagyok, kicsit másképp viszonyulok apámékhoz. Persze lehet csak a fejem lágya nőtt be.
2012. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A válás csak jobb lesz mindenkinek. Nem marják többet egymást, és azzal élhetnek akivel akarnak. Te is nyugton maradhatsz tőlük. Én szüleim 11 éves voltam mikor elváltak, de szép csendben, nem marták és fasírtolták ki egymásból a lelket is :) mert tekintettel voltak a tesómra meg rám, és IGEN,VAN csendes válás is, csak a szülők zöme kultúrátlan, megkeseredett és önsajnáló ilyenkor. Tisztelet a kivételnek.
2012. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt a hibát követtem el hogy belefolytam. Ne tedd!! Ha válni szeretnének, hidd el, hogy jobb lesz Neked is. Nagyon nehéz, de próbáldd kizárni őket. Ilyenkor önzőnek kell lenned, és gondolj magadra. Nagyon nehéz nekem 3 éve megy a huza vona, és csak a válás szele csapta meg őket, dönteni még nem döntöttek. De Te ezen nem tudsz segíteni, nem tudsz helyettük dönteni, maximum ha hallod őket veszekedni, mennyj ki hozzájuk és kérdd meg őket, hogy Téged nem érdekel mit csinálnak, csak ne halljad Őket. Én azt hittem, hogy nem segít,de egyszer rávettem magamat és utána sokkal jobb lett.
2012. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!