Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ahol az apa rendesen szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol az apa rendesen szinte napi szinten részt vesz a gyerek életében a válást követően, épp csak a párkapcsolat nem működött, ott hogy élték meg a gyerekek a válást és a különélést?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt hogy érted. Ugyanis az apa válás után többnyire nem lakik együtt a feleségével (és ha a gyerekek a feleséggel maradnak, akkor a gyerekekkel sem) tehát nem lehet napi szinten "úgy" a gyerek életében, ahogy normális esetben lenne. Mire gondolsz konkrétan?
2012. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úőgy hogy akár heti 4-5 alkalommal viszi játszótérre megy érte oviba stb,
2012. nov. 1. 14:27
 3/4 Fanni1713 válasza:
89%
Nekem elváltak a szüleim 6 éves koromban és én elég szomorú voltam hogy apu nincs ott viszont idővel megszoktam és mára teljesen elfogadtam,jóban vagyok apuval és sokat találkozunk
2012. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szülők képesek normális kapcsolatban maradni egymással, ott a gyerekek is gyorsan túllendülnek a válságon, ha a szülők gyűlölködnek (vagy csak az egyik szülő), akkor a gyerekek rendesen sérülnek. Mindkét szülőjüket szeretik ugyanis.
2012. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!