Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szakítani akartatok, de sajnáltátok az akkori párotokat? Mi történt? Változtatok ezidő alatt (bunkóbbak, flegmábbak lettetek)?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen válásra gondolok, de szerintem ide illett a kérdés leginkább.
2011. febr. 19. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akartam vele szakítani,mert szerettem, viszont annyira elegem volt belőle, hogy minden ürügynél fogva keveset foglalkozott velem. Mikor szakitani akartam, akkor hirtelen újra normális lett két hétig, de megint csak visszacsuszott...


Mi kb ezerszer szakitottunk, két évig elvoltunk igy, mostanra sikerült lezárni... vagyis még kezdeti fázisban van, de most egy jó darabig nem találkozunk, addig remélem mindenki felfogja, és megemészti

2011. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Igen, mondtam, hogy nem szeretem és soha nem is fogom, de könyörgött, hogy akkor is maradjak vele. Nekem ő volt az első komoly kapcsolatom, és úgy láttam, szüksége is van a támaszra, úgyhogy maradtam, de gyilkoltam, önhibámon kívül. Öltem. Tényleg. Aztán sikerült tényleg szakítani, de féltem, hogy esetleg megöli magát. Aztán nem tette. De ő beteg is volt mentálisan, tehát nem egy átlagos történet.
2011. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen, nem voltam belé szerelmes, és már nem szivesen voltam vele, viszont a józan eszemmel arra gondoltam, hogy ő érzelmileg mindent megad nekem, többet is mint amit várhatok. Úgyhogy nem akartam jóideig szakitani. Arra gondoltam, ha kilépnék a kapcsolatból akkor azzal őt is megbánom, én meg jó eséllyel nem találok valakit aki ennyire szeretne, és figyelmes lenne velem. Nehéz volt az elválás...
2011. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!