Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Erezte-e mar ugy valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko 99 kérdése:

Erezte-e mar ugy valaki, hogy se visszamenni se elvalni nem tud?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a ferjemet, amikor megismertem, es most 10 ev hazassag utan nagyon nehezem re esik elvalni. A legnagyobb szerelmem volt, mindent beleadtam, es a vege az lett, hogy majdnem belepusztultam. Probaltam mindent megerteni, melle allni, lenyelni, de ez azt is jelentette, hogy az egesz csaladert en oltam a felelos, minden gond a nyakamba szakadt. Mely depresszioba kerultem, a gyermekeket ilyen allapotban kellett ellatnom. Megis - meg -nem tudok tullepni azon, hogy a kapcsolatot egy eletre valasztottam...

2012. nov. 5. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

És most adjunk választ hogy mit tegyél?


Én a helyedben válnék...

2012. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt jártam végig, csak jóval hosszabb ideig éltünk együtt a volt férjemmel.

Se vele, se nélküle kapcsolat volt. A mai napig jó barátok vagyunk, de a válás után és azóta is úgy érzem, hogy egy darabot vágtak ki belőlem.

Nem ment együtt, bármennyire is szerettük volna, el kellett engednünk egymást, mert teljesen tönkrementünk fizikailag és lelkileg is.


Talán soha nem fogom magam túltenni rajta.

2012. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
10 évet nagyon nehéz "kidobni", már csak a megszokás miatt is. Azt kell belátni, hogy te ahhoz ragaszkodsz, ami "lehetett volna" - de nem az lett. Ami lett a házasságból, ahhoz ne ragaszkodj, az ideálokkal kell leszámolni, mert csak az köt hozzá.
2012. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Kulonos igy belekerdezni a nagyvilagba es oszinte, egyszeru valaszokat kapni. Nem kertem, hogy valaki dontson helyettem, csak kivancsi voltam, tortent-e mar massal is ilyen, mivel magam is csodalkozom az erzeseimen a helyzeten. Szeretni valakit evekig, egyre jobban, aztan levalni, elvalni nem is olyan egyszeru. Ha nem talalkoztunk volna mas lennek en magam is. Volt egy hosszu valasz amit sajnos nem talalok, elolvastam, aztan eltunt, lenne olyan kedves az illeto es meg egyszer irna?
2012. nov. 7. 08:34
 5/5 AB.ka ***** válasza:

Szia!

Én voltam, és én sem találom. (?)

Úgy kezdődött: Éreztem...

Aztán val.szeg leírtam a saját sztorimat, hogy más is okulhasson belőle. Nem tudom, hova tűnt, most olvasom a szabályzatot, semmi olyasmit nem írtam, ami miatt törölhették volna. Azért olvastad? Mert megismételni nem tudom.

Rejtély, mi történhetett.

2012. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!