Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme remélni bizni bármiben, hogy jobbra fordulhat még a párommal a viszonyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fontos lenne nekem a mai nap miatt, hogy tanácsot kérjek tőletek!

Szakítás történt a párommal, (8évet töltöttünk együtt), már három hete nem jelentkezett, Én voltam a kezdeményező tegnap délután.

Sajnos Én abban a cipőben járok akinek olyan a párja, hogy szinte mintha szórakozást űzne abból hogy szakít és elmegy,,de most az utobbi szakításunk úgy érzem más, úgy érzem most komolyan szeretné, ezt bizonyítja az idő is, amióta elment és persze az, hogy Ő nem akart jelentkezni, (volt már egyébként ennél hosszabb idő amikor elment 9hét kb),és akkor egyszer csak jelentkezett, akkor éreztem rajta, hogy azért jött vissza mert szeret, és valószinüleg hiányoztam neki. Most is érzem, hogy szeret vagyis azt gondolom, csak a probléma az, hogy amikor tegnap beszéltem vele, (ráadásul háromhét elteltével), nem éreztem, hogy örült volna a jelentkezésemnek, hozzá teszem, hogy a kedvesemnek elég érdekes természete van , mindig a kemény szivü bádog embert játsza, mint akiről leperegnek az érzelmek, aztán lehet magában meg teljesen más milyen. De az is lehet, hogy azért volt ilyen mert az-az igazság, hogy még ha szeret is még- mondjuk,- mégis határozott lett és nem szeretne többet kibékülne velem. Sajnálatból, vagy akármi más miatt nem mondta meg azonnal. Én azért hívtam fel tegnap, hogy beszélni szeretnék vele, erre Ő azt válaszolta, hogy estig dolga van " csak holnap tudnánk, holnap érne rá". Persze, hogy rosszul esett, hogy nem intézte úgy, hogy még tegnap összefussunk, hogy mit szerettem volna?. Megkérdezte, hogy mit szeretnék mondani? Én azt válaszoltam, hogy nem szeretném telefonba elmondani, nem mindig jó a telefon, most jobban szeretnék személyesen beszélni vele valamiről ami fontos. Ő ekezdett erősködni, hogy mondjam akkor is telefonba Én meg azt kérdeztem "miért nem akarsz látni sem?", azt mondta nem erről van szó, csak Én akarok annyira valamit és ezért. Ez is elégé rosszul esett!:-(, de mindegy most már. Azt szeretném tőletek kérdezni,hogy ha ma találkozom vele, szerintetek hogyan viselkedjek? hogyan öltözködjem? Legyek mindenképp nagyon csinos? Ha mondjuk egy férfinak nincsenek már annyira erős érzelmei, persze ezt csak találgatom, de valószinü lehet, ha így viselkedett. Igazából félek ettől a találkozástól, attól félek, hogy nem szeret már úgy, és bohócnak fogom magam érezni, nem tudom mit kellene tennem?, hogy jól alakuljon bármi és bárhogy is történjen. A legrosszabbat is számításba venni ha mondjuk már nem szeret. Azért kezdeményeztem Én mert láttuk egymást, tegnap előtt, és Én azt szűrtem le, hogy úgy nézett rám és figyelgetett, mint akit még érdekel a kapcsolatunk. Köszönöm nektek előre is:-)


2012. nov. 7. 07:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokadszorra szakitottatok, akkor egyáltalán minek kerested? Ideje lezárni ezt a kapcsolatot. Szerintem ez már csak a megszokás, és nem szerelem.
2012. nov. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "már 36-szor szakítottunk, de mindig kibékültünk" viselkedés tizenévesen is komolytalan, ti pedig már nem abban a korban jártok. Ilyenkor egyszerűen nevetséges, szánalmas, gyerekes.
2012. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagytok együtt ami idő alatt többször is ki be lépkedtetek egy kapcsolatba....most komolyan mi a fenét akarsz? Mi ennek az értelme?
2012. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat függő vagy.
2012. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj el a talira.Had várjon.Nem vagy te neki fontos ha ki be sétálgat az életedbe.Ha majd ha akar valamit megkeres.szivasd meg ébredjen fel nem körülötte forog a világ.
2012. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha EGYSZER szakitottatok volna, akkor azt mondanám, hogy MÉG EGY esélyt adok a kapcsolatnak, de igy, hogy rendszeresen el-elhagy, egész biztos nem akarnek vele még egyszer kezdeni. Azt meg, hogy ÉN keressem, amikor ö hagyott ott sokadszorra - ennyire nem alacsonyodnék le. Ebböl a kapcsolatból semm sem lesz, ha nincs neki éppen más, akkor ESETLEG átmentilet visszatér hozzád, de kizárt, hogy szeretne is téged.


Jól érzed, a találkozáson csak bohócot csinálsz magadból, föként ha "vissza akarod hóditani", és ezér kicsiped magad.


Ebböl neki egyértelmü lesz, hogy te még mindig futsz utána, megalázkodsz elötte. VAgy végképp elege van már belöled - mert ha én valakit felhivok, hogy beszélni szeretnék vele, akkor nem sértödök meg azon, hogy nincs AZONNAL ideje -és megmondja, hogy nem akar többé semmit töled, vagy esetleg visszamegy, " ha ló nincs, szamár is jó" alapon.


Nem tudom megértni, hogy egy nö hogy alacsonyithatja le magát ennyire, hogy akárhányszor eldobják, mindig képes könyörögni azért, hogy a férfi megkönyörüljön rajta és még valameddig elviselje....

2012. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd rá magad,semmi értelme!Kitaláltad,hogy "úgy"nézett rád,hogy lehet akar valamit még.Ezt csak te akartad látni!

Nem nem akar!Ha akarna nem ment volna el sokadszorra is és ha mégis akkor jelentkezett volna mondjuk pár nap múlva.El kell engedned,bár mennyire is nehéz de be kell látnod!

Én is estem ebbe a hibába és nem lett jó vége!

Hacsak az egyik akarja és a másik meg csak esetleg azért békül ki vele mert "szegény"most mi lesz vele vagy a múlt miatt az a pár ott is marad nem tudnak előre lépni.

Nincs jövőjük együtt!


Légy erős!Szedd össze magad és tanulj belőle,épülj.Hidd el ha valaki veled akar lenni azt te tudni fogod és nem a nézéséből!

2012. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ő már lezárta,zárd le te is.Sok értelme nincs ennek
2012. nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
és még egy újjabb NEM!!!ne akarj találkozni vele!nehéz lesz de próbáld lezárni!és másokkal ismerkedni,és ezáltal előbb utóbb jön valaki aki nem néz hülyének!
2012. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább társfüggőség. Tulajdonképpen magaddal nem vagy kibékülve ezért kell valaki aki eltereli a figyelmed és leköt. Sokan nem tudják, hogy más társ mellett másképp viselkedik az ember ezért ha szakítanak azt hiszik, hogy ha visszamegy akkor lesz újra jó. Keresni kellene olyan társat magadnak aki mellett önmagad vagy és szereted önmagadat is úgy ahogy mellette lehet.

Nehéz kijönni belőle, én is azt hittem lehetetlen, de sikerült.

2012. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!