Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem válni akar. Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem válni akar. Van értelme próbálkozni? Vagy csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, 3 éve vagyunk házasok, gyerek még nincs. Az utóbbi 1-2 évben nincs nap, mikor ne veszekednénk.
2012. aug. 10. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Párterapeuta. Ha Ő sem segít megbeszélni akkor nincs más. Veszekedni nincs értelme.
2012. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs gyerek és ilyen a helyzet, akkor váljatok! Mindketten találhatok jobbat!

Próbálkozással mi lenne? Könyörögnél neki, hogy ne váljatok, és egy ideig hallgatnál, hogy ne legyen vita? Ezt úgysem bírnád sokáig, úgyis előbújna a szög a zsákból újra meg újra. Bírnátok egy idegi veszekedés nélkül, véletlen összejönne egy baba, aztán előbb utóbb újra veszekedések jönnének, és akkor megint mi lenne? Újabb próba, vagy akkor válni? Hát az már a gyerek gyerekkorának tönkretétele lenne...


AMíg nincs gyerek, addig győződjetek meg egymásban! Vagy igen, vagy nem... Szerintem nem, ne próbálkozz!

2012. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettetek már erről?
2012. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Folyamatosan beszélünk, azt mondja, már nem bírja ki mellettem. Túl fiatalon jöttünk össze.
2012. aug. 10. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Mit nem bír ki melletted? Ellenőrizgeted?

Menjetek szét egy pár hónapra, hátha az ráébreszti, hogy jó veled lenni. Ha nem, akkor váljatok el, gondolom, ha fiatalon jöttetek össze, akkor még 30 évesek sem vagytok. Inkább váljatok el, minthogy megutáljátok egymást.

2012. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minden baj mindkettőnek, amit a másik csinál. Szerinte én féltékeny vagyok, szerintem én nem vagyok neki fontos. Zavarja, hogy szólok éjszaka, hogy ne horkoljon, zavar, hogy nem segít semmiben. Neki a családja (szülei, testvérei) a legfontosabbak, értük mindent feladna. Zavarja, hogy keveset keresek, zavar, hogy évekig munkanélküli volt.
2012. aug. 10. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezek a problémák nem olyan nagyok DE ha a férjed nem akar változtatni, nem akarja megoldani akkor esélytelen. Maximum kikönyörögsz egy kis időt még amiért utálni fog, mert csak még rosszabb lesz a viszonyotok.

Minden a hozzáálláson múlik, hogy meg AKARJA-E OLDANI. Habár ha már azt mondta, hogy válás, akkor szerintem már eléggé eldöntött az ügy.

2012. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

éretlenek vagytok, nem hogy egy házassághoz, de még egy kapcsolathoz is, a leírtak alapján.

ha normálisan működne a dolog, akkor tudnátok kompromisszumot kötni.


miért volt olyan fontos összeházasodni? a szerelem elvette az észt, úgy tűnik...

2012. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szeretet nem létén, még egy párterapeuta se tudott segíteni...
2012. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:

"Neki a családja (szülei, testvérei)" - én is ilyenért léptem le - jól tettem.

A házasság egy új család kezdete... lenne

2012. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!