Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme remélni bizni bármiben, hogy jobbra fordulhat még a párommal a viszonyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fontos lenne nekem a mai nap miatt, hogy tanácsot kérjek tőletek!

Szakítás történt a párommal, (8évet töltöttünk együtt), már három hete nem jelentkezett, Én voltam a kezdeményező tegnap délután.

Sajnos Én abban a cipőben járok akinek olyan a párja, hogy szinte mintha szórakozást űzne abból hogy szakít és elmegy,,de most az utobbi szakításunk úgy érzem más, úgy érzem most komolyan szeretné, ezt bizonyítja az idő is, amióta elment és persze az, hogy Ő nem akart jelentkezni, (volt már egyébként ennél hosszabb idő amikor elment 9hét kb),és akkor egyszer csak jelentkezett, akkor éreztem rajta, hogy azért jött vissza mert szeret, és valószinüleg hiányoztam neki. Most is érzem, hogy szeret vagyis azt gondolom, csak a probléma az, hogy amikor tegnap beszéltem vele, (ráadásul háromhét elteltével), nem éreztem, hogy örült volna a jelentkezésemnek, hozzá teszem, hogy a kedvesemnek elég érdekes természete van , mindig a kemény szivü bádog embert játsza, mint akiről leperegnek az érzelmek, aztán lehet magában meg teljesen más milyen. De az is lehet, hogy azért volt ilyen mert az-az igazság, hogy még ha szeret is még- mondjuk,- mégis határozott lett és nem szeretne többet kibékülne velem. Sajnálatból, vagy akármi más miatt nem mondta meg azonnal. Én azért hívtam fel tegnap, hogy beszélni szeretnék vele, erre Ő azt válaszolta, hogy estig dolga van " csak holnap tudnánk, holnap érne rá". Persze, hogy rosszul esett, hogy nem intézte úgy, hogy még tegnap összefussunk, hogy mit szerettem volna?. Megkérdezte, hogy mit szeretnék mondani? Én azt válaszoltam, hogy nem szeretném telefonba elmondani, nem mindig jó a telefon, most jobban szeretnék személyesen beszélni vele valamiről ami fontos. Ő ekezdett erősködni, hogy mondjam akkor is telefonba Én meg azt kérdeztem "miért nem akarsz látni sem?", azt mondta nem erről van szó, csak Én akarok annyira valamit és ezért. Ez is elégé rosszul esett!:-(, de mindegy most már. Azt szeretném tőletek kérdezni,hogy ha ma találkozom vele, szerintetek hogyan viselkedjek? hogyan öltözködjem? Legyek mindenképp nagyon csinos? Ha mondjuk egy férfinak nincsenek már annyira erős érzelmei, persze ezt csak találgatom, de valószinü lehet, ha így viselkedett. Igazából félek ettől a találkozástól, attól félek, hogy nem szeret már úgy, és bohócnak fogom magam érezni, nem tudom mit kellene tennem?, hogy jól alakuljon bármi és bárhogy is történjen. A legrosszabbat is számításba venni ha mondjuk már nem szeret. Azért kezdeményeztem Én mert láttuk egymást, tegnap előtt, és Én azt szűrtem le, hogy úgy nézett rám és figyelgetett, mint akit még érdekel a kapcsolatunk. Köszönöm nektek előre is:-)


2012. nov. 7. 07:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo most le fogsz pontozni de nem erdekel akkor is elmondom amit gondolok ha o dobott ki ennyi ev utan akkor gondolom ketelyei vannak es nem hiszem,hogy veled akar lenni mi lesz ,hogy ha sajnalatbol kibekul veled es majd lesz egy gyereketek es majd akkor is lelep vegleg te meg ott maradsz egy gyerekkel!!! Hidd el ilyen pasival nem erdemes egyutt maradni aki azt sem tudja mit akar vagy nem is erez mar semmit. A masik ne alazd mar ennyire meg magad ,hogy te keresed hol van az onbecsulesed inkabb szenvedj es ha nem keres meg tudod ,hogy mar nem akar veled lenni de ha meg is keresed es meggyozod ,hogy megsem legyen vege az is csak idoleges megoldas mert nem tudhatod mikor dob ki majd vegleg...Nekem lesulne a pofamrol a bor ha kidobnanak es meg en konyorognem vissza magam minding is volt onbecsulesem es mindig is lesz...
2012. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:-)

Sajnos:-( sok igazság van benne amit írtatok,Én is tudom! Ha nem Én írok ilyet hanem más valakinek olvasom az ilyen problémáját, hát biztos Én is hasonlókat mondtam volna. De átélni mégis más, sajnos attól még a lelkemnek nagyon rossz,még úgy is ,hogy tudom milyen butaságot csinálok!

2012. nov. 7. 09:26
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyu! Tényleg hagyd a francba! Nagyon nehéz,de hidd el semmi értelme! Én is most szakítottam a párommal,úgy,h még szeretem,de ő nem szeretett. És mégis nekem kellett kimondanom,m egy puhap.öcs! Viszont ha rászállsz és összejöttök csak egy kapcarongy leszel a számára és nem leszel boldog mellette! Találd meg azt az embert,aki mellett boldog leszel! Aki megbecsül és őszintén szeret!
2012. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy fáj! Egy kapcsolatot lezárni mindig fájdalmas, de az most csak rajtad múlik, hogy kibírsz néhány további rossz hetet-hónapot, vagy beleerőlteted kettőtöket még több hónapba esetleg évbe, ami alatt semmi se változik és a vége ugyanez lesz és ugyanígy fog fájni, csak te leszel még keserűbb és idősebb és bátortalanabb a változtatáshoz. Ő már döntött, hagyd békén a saját érdekedben is!

Sok bátorságot és minden jót az új életedhez!

2012. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megkérdezhetem, hogy nagyjából hogy nézel ki? Testalkatod, magasságod, súlyod mennyi?

2012. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan a logikus válasz hogy nem.


viszont amilyen állapotban vagy úgysem bírod ki hogy ne találkozz vele. viszont nem igazán értem mit akarsz a találkozástól. Mit akarsz neki mondani? nem írtad le hogy miért szakítottatok. azzal kapcsolatban akarsz neki mondani valamit? Mert ha csak az az indok, hogy jók voltunk együtt ne hagyj el, az elég szánalmas és amellett nem is célravezető.


Egy férfi ha megmondja hogy nem kellesz már neki, akkor az úgy is van. Mindegy miért, és mindegy hogy te miket gondolsz hogy pedig még biztos szeret. telejsen mindegy mi az indoka, ha úgy gondolja hogy nem akarja folytatni akkor jobb annyiban hagyni. még akkor is ha esetleg valóban szeret még. akkor is megvolt az oka amiért kiadta az utadat. kár ezt boncolni. És ő se akarja, tovább magyarázni se akarja, mert nem is akart veled személyesen találkozni csak te kierőszakoltad és ő nem akart bunkó lenni.


34/N

2012. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nem kellesz neki, és minden lépéseddel csak rontasz a helyzeten. Nem hogy nem kellesz neki, még pluszban saját magadat is lealázod és leértékteleníted előtte emberként. Ráadásul szánalmasnak is fog tartani, és hülyének fog nézni. Szerintem fogadd el a helyzeted és őrizd meg a méltóságod.


Tipikus társfüggő vagy, vagyis teljesen tévesen magas értéket tulajdonítasz egy másik ember "szeretetének", és ezért képes vagy megalázni magadat, de mégsem vagy boldog, akkor se ha együtt vagytok. Ez azért van, mert nincs rendes önértékelésed, és alacsony önértékeléssel, társfüggőséggel nem leszel senkivel boldog, mert a társfüggőség hazugságon alapszik.


Építs rendes önértékelést, hogy ne csinálj ilyet még egyszer, hogy egy téged kihasználó ember előtt alázkodsz meg folyamatosan. Magas önértékeléssel és boldogan találni fogsz egy embert, aki előtt nem alázkodsz meg, mert nem fog egy másik embertől függeni a boldogságod.


Rövid az élet, és ha nem vigyázol, elvesztegeted, és amikor visszagondolsz öregen, akkor fogod bánni, hogy olyan emberekre vesztegettél éveket, akik csak kihasználtak, és sosem voltál boldog.

2012. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen hihetetlen,még mindig jobb ha emelt fővel kilépsz ebből a kapcsolatból.Nehezen,de túl leszel rajta.Minthogy szánalomból visszafogad, és újra elhagy.Ha annyira szeretne,akkor nem hagyna el téged,főleg,hogy 3 hétig nem is érdeklődik felőled.Ez a tiniknél is durva,nemhogy egy felnőtt párkapcsolatban 8 év után.De ez csak az én véleményem.Már csak azért sem mennék el ma.És egyáltalán nem keresném, gondolkozzon el kit veszített el.Így pedig még mindig nem leszel megalázva, legalább még nő maradsz.Viszont ha elmész ma találkozni vele, úgyis meghatódsz, és még inkább kelleni fog neked.Az az egyre lejjebb süllyedsz!!Nő vagy, keress majd inkább egy férfit,aki mellett nő leszel!!!

Bocsi,hogy hosszú lett!

2012. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még1szer...hát tudjátok nagy hatással volt rám mindenkinek a válasza,annyira,hogy mbiztos nem fogok többet semmi hülyeséget tenni. Talán szükség volt ezekre, az olyan nem éppen finomkodó válaszokra:-))de nem azért mondom mert nem tetszett, mert nagyon jók voltak, legalább kaptam egy-pár kijózanító pofonokat,amit tudom,hogy csak jóindulatból tanácsoltátok. De tökéletesen igaznak éreztem, és ez a lényeg! Amúgy annak a kérdezőnek aki azt kérdezte,hogy nézek ki? milyen magas? súly?stb. Ha már megaláztatásokat okoztam magamnak, legalább annyi jót eltudok mondani,hogy Én 30 elmúltam, és nagyon sokan szépnek vonzónak tartanak. Szeretem ha ápolt vagyok,és rendezett, szeretek csinosan öltözködni, ha már a lelkemre nem így figyeltem:-))sajnálom!
2012. nov. 7. 12:15
 20/20 anonim ***** válasza:
De bele fogsz menni. Nem vagy belé szerelmes, de rajta kívül nincs senkid.
2012. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!