Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Túl magas gyerektartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács68 kérdése:

Túl magas gyerektartást fizetek. Csökkentésért indítottam pert. Milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés

Első gyermekem után, 2001 óta 25% gyerektartást vonnak a fizetésemből. (Túlóra, jutalom, stb.) Mivel valódi jövedelemmel vagyok bejelentve, így mindenből vonják. Ez átlagosan 60eFt. havonta, attól függően mennyit dolgoztam, van, hogy 70-80eFt-ot. Sajnos 3 éve különváltam élettársamtól, és szintén egy gyermeket hagytam ott. Vele szóban 40eFt-ot fizetek havonta átutalással.

Három éve még azt gondoltam meg tudok élni, de egyre jobban csúszok lefelé. Már az albérletet is ott kellett hagynom, mert nem tudom fizetni, pedig nem keresek rosszul, jó szakmám van. A bruttó fizetésem 270eFt.

De mire levonják a 25%-ot, és kifizetem a 40eFt.-ot, marad 100-120eFt.om. Ebből kell albérletet fizetnem rezsivel, és megélni! Milyen esélyeim vannak a bíróságon!


2012. nov. 7. 14:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez tényleg rohadt sok..

És mire megy el? azt neki bizonyítania kell,és hány éves a gyerek? mert 60-80 nem megy el a gyerekre 1 hónapba.. max ha kur*a drága dolgokat vesz...

Vannak jó esélyeid ne aggódj:))

2012. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%

Jó nagy palimadár vagy.

Mire fizettél te havi 80-ret?

Annyit ki költ egy gyerekre?

Tuti abból játszotta a fejét mások előtt, h neki erre is, meg arra is telik meg mentek wellnessezni.

Egyértelmű, h csökkenteni fogják.

2012. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
szerintem tegyétek hivatalossá az élettársad gyerektartását is és akkor a kettő együtt nem lehet több mint 33%, kivételes esetben (ami nem tudom mi) 50% [link]
2012. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
azt hiszem, hogy 20 % a minimum, de ilyen magas összegnél az is sokat számíthat. Szerintem jó esélyeid vannak.
2012. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%
hmm szapora vagy,mindenhol ott hagysz egy gyereket.
2012. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%
Mi ketten élünk 110-ből albérletben, szóval egy kis spórolás megtanulása nem ártana! (nem rosszból írom, hogy én is beléd rúgjak egyet, aztán lehet már mi szoktunk bele ebbe!)
2012. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Először mindenképp a másik gyerektartást kéne hivatalosan rendezni. Mert másképp nem nagyon tudod bizonyítani, hogy oda is fizetsz stb.... És akkor utána majd a bíróság úgy veszi figyelembe, amikor megállapítja mindkét helyre az egyforma összeget. Mindkét gyereknek ugyanannyi jár.
2012. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%
minek csinálsz össze-vissza kölköket? idióta vagy, megérdemled.
2012. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyen férfiakat soha nem fogom tudni megérteni, hogy miért hagyják magukat hülyére venni.
2012. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Gyerektartast hivatalosan kellene fizetni, mert masik anyuka egyszercsak ugy gondolhatja, hogy hoppa, beperelem, visszamenoleg is 6 honapra... A ket gyerekre osszesen a jovedelmed 50 szazaleka vonhato le, es olyan nincs, hogy az egyik tobbet kapjon, mint a masik.
2012. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!