Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem igazságtalan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan, hogy a láthatás idejére is fizetnem kell a gyerektartást?

Figyelt kérdés

Például nyáron 6 hétig nálam voltak a gyerekek,arra az időszakra is fizetnem kellett.

Nem érzitek igazságtalannak?



2012. nov. 1. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Anyám, mennyi sóher apuka...
2012. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Sürgősen add be megtárgyalásra a bírói testületnek, hogy ezentúl órára számolják ki a gyerektartást.Aztán lehet nyilvántartást vezetni, mikor, mennyit, kinél voltak a gyerekek.
2012. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Nincs igazatok,hogy leoltjátok pedig én is nő vagyok.Igaza van gondolom ettek,ittak szórakoztak kaptak ezt-azt.Arra a hónapra nem járt volna!Te még jobban jártál kérdező így is mint mi.Ezelőtt 8 éve 30000 gyerektartást fizetett a párom az előző házasságból született gyerekeire de ezenkivül ha elhoztuk Őket annyiszor 20.000.Mert ha azt nem kapta meg a hárpia nem egedte volna Őket!
2012. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem hinném,h igazságtalan lenne,amikor a kiadások ált.ban sokkal több,mint a gytartás duplája! De tudod mit? Igaza van az előttem szólónak! BONTSD LE ÓRÁRA!!!!!
2012. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

ma 17:44

Érthető a beírásod, hiszen az "ellen oldalon" tartózkodsz. A plusz 20 ezer viszont nem volt fer, de ezt egy szép bírósági ítélettel le lehetett volna zárni, amelyben pontosan le van fektetve a két szülő joga.

A gyerektartás pedig nem csak egy adott hónapra szól. A folyamatos életvitelhez járul hozzá. Persze, kultúráltan elvált embereknél meg lehetett volna oldani, hogy legalább egy hónapot ne fizessen. Azt is a gyerekekre költhette volna.

2012. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
De igen, igazságtalan. Aki azt írja hogy nem, annak bizonyára annyi pénze van hogy nem számít neki. Nálad voltak a gyerekek és az ex mégsem mondta azt hogy akkor arra a hónapra ne fizess.(ha jól megnézzük a dolgokat, akkor inkább neki illett volna fizetni arra az időre, hiszen máskor te is rendszeresen kiveszed a részed a kiadásokban)Azért ilyen fizetések mellett nem várható, hogy mindent te fizess arra a hónapra, plusz még gyerektartást is küldj.
2012. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként én is nőként mondom, hogy nem teljesen igazságos, hiszen az ember se kap fizetést, mikor nem dolgozik.
2012. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt mondom nő létemre, hogy nem igazságos, és én nem fogadtam volna el az apától.
2012. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

A gyerektartásdíj nemcsak a gyerekek etetésére szolgál. Ruházkodás, tanszerek, utazás költségei, stb.

Hogy mi igazságtalan, mi nem, akkor jobban kiderülne, ha tudnánk, az anyának mekkora költségei vannak, folyamatosan. Persze, a gyerektartásdíj nagyságától is függ, de én a környezetemben inkább azt látom, hogy az anya nem a fizetése 20%-át költi egy gyerekére, hanem számolgatás nélkül mindent, amire szükség van, plusz a gondozás (főzés, takarítás, felügyelet, suliba menni érte, tanulni vele)minden terhe ráhárul. Az apák meg trükköznek, hogy vonják meg a pénzt a gyerekeik gondozásától.

De máskor esetleg beszéld meg a feleségeddel, hogy arra az időszakra kevesebbet szeretnél fizetni, hiszen neki akkor kevesebb a költsége.

2012. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Akkor nem kevesebb hanem semmi költsége nincs a gyerekre. Akkor nem kell a gyerekkel foglalkoznia, nem kell főznie rá.

Lehet, hogy a többi hónapban nem csak a gyerektartás összegét költi a gyerekre de nem is csak azt kell.

Nem tudom ezen az oldalon mindenért csak a férfi hibát, és szemét. Minden kérdésnél ha férfi a kérdező leoltják és utána még azt is hozzá füzik, hogy meghallgatnám a másik felet is erről, na ezt női kérdésnél még soha nem olvastam, hogy megkérdezném azért az apát is erről.

2012. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!