Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mennyi gyerektartast kaptok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi gyerektartast kaptok?

Figyelt kérdés

A ferjem, elhagyoot ket iskolas koru gyerekkel. Meg nem valtunk el, de mar folyamatban van. hivatalosan keves a fizetese, mert a joval nagyobb osszeget kezpenzben kapja es nem adozik utana. Eddig 40 ezer ft ot fizetett, es segitett beiskolazni oket. En is dolgozok, csak en hivatalosan, bejelentett munkam van es igy eleg keveset /126.000/ keresek. Ket gyerek, rezsi, kaja... szoval mar semmi luxus tenyleg csak a legszuksegesebekre koltok.

Tegnap felhivtam a ferjem, mert 10 en nem erkezett meg az atutalas, a baratnoje vette fel a mobiljat, es nagyon bunko volt, azt mondta ne oket hivogassam ha nincs penzem hanem keressek masik munkat, fogjam fel hogy elhagyott es alljak a sajat labamra ne toluk varjam a megoldast a gondjaimra!

Tudom hogy semmi kozom hozza, de ezeket egy olyan lany mondta nekem aki nem is dolgozik, ellenbe velem!

A penzt nem nekem fizeti a ferjem hanem a ket lanyanak.

40000ft megis mire eleg? Jon a tel, a lanyoknak futeni kell, kaja kell, tabor, ebed.

En mindent megtettem, hogy az uj eletunkhoz alkalmazkogjak, es a gyerekek is. Meg mit kellene tennunk szokjunk le az evesrol vagy a futesrol?


2012. okt. 12. 08:05
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
65%
Az uj baratnojenek jobban kell a penz, mivel szegeny lany nem dolgozik, te meg igen!
2012. okt. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
80%

A 40.000.- Ft elég szép összeg, ahogy a te fizetésed sem kevés. Ehhez jön még a családi pótlék. Ennyi pénzből tisztességesen meg lehet élni 3 személynek. Sok család ennél kevesebből is kijön.

Arra nem tudok válaszolni, hogy miről mondj le, mert nem tudom, milyen konyhát vezetsz, milyen cuccokban járnak a gyermekeid stb.

A csajnak pedig semmi köze a közted és a férjed közötti dolgokhoz.

2012. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Én 30.000 ft-ot kapok egy gyerekre, ez fix összeg. Ha a fizetéséből vonnák le, jóval rosszabbul járnék. Szóval csendben maradok:)

Nézzük a te helyzetedet: Én a te helyedben is csendben maradnék, már csak azért is, mert ha közli a bíróságon, hogy ő bizony levonatni akarja a fizetéséből akkor jóval kevesebbet kapsz. Az meg senkit sem érdekel, hogy mennyit kap feketén. Segített az iskoláztatásban...szerintem ha megkéred, hogy vegyen pl. 2 kabit a gyerekeknek télire, már azzal is előrébb lennél. Azt hozzátenném, hogy ha a most kapott összegnél nem adna és nem segítene semmit, akkor sem szólhatnál semmit:( Sajnos:(

Ha meg abban gondolkozol, hogy esetleg emeltetsz..jól gondold meg, nehogy visszájára forduljon az egész.

Ne haragudj, ha bunkó voltam, de ezek a tények

2012. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
88%
nekem a volt férjem havi 10 et fizet 1 gyerekre.....
2012. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
87%
Akkor én most egy másik szemszögből írom le a dolgot, mert hogy én elvált szülők gyereke vagyok. 4 éves voltam amikor elváltak, a két nővérem pedig 14 és 17 évesek. Anya fizetése alulról verte a 80 ezret, apa pedig minden gyerekre 20 000ft-ot adott. A nagyobbik nővérem után nem sokáig fizetett, mert ugye kevesebb mint egy év alatt 18 lett. Ha meg akarod oldani, hidd el, menni fog. Édesanyám havi 80 000 forintból és 40 000 gyerektartásból fizette a rezsit, beiskolázást, ruhákat, kaját, buszbérletet, az egyetemista nővérem koleszát ,és kajáját is. Persze mindenféle támogatásra pályáztunk, amire csak lehetett, és anya plusz munkákat is vállalt. A férjed barátnője meg egy bunkó. Semmi köze hozzá, ez csak rád és az exférjedre tartozik. Tőle pedig nyugodtan követeld a pénzt, mert jogod van hozzá. Legyél kicsit keményebb :)
2012. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
81%
10800.- Szerintem a 40 a fizetésed es a családi melle nem keves
2012. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
44%

40 ezer az egy tisztességes összeg szerintem,ne kérj többet mert ha százalékosan állapítja meg a Bíróság akkor rosszabbul fogsz járni.

Próbálj meg új pasit szerezni,akkor könnyebb lesz.

2012. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
85%
Van olyan ismerősöm, akinek a volt élettársa havi 2000 Ft-ot fizet a fia után. Nem elírás, kettőezer forintot!!! A csaj két műszakban dolgozik, 70-75 között kap kézhez. Mégis sokmindene megvan a gyereknek, legfeljebb nem járnak sielni.
2012. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim válasza:
100%
Papíron 20ezret de még egy fillért sem láttam belőle. Lassan letelik a gyesem de folyamatosan munkát keresek, hogy legalább a minimális dolgokat meg tudjam venni.
2012. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
60%

dákóbácsi nálad a pont! :) magam sem írhattam volna le tömörebben!!


Kérdező én is azt javaslom, hogy próbálj meg egy kicsit hátérbe vonulni, fogadd el amit ad. Ezenfelül próbálj meg természetben kérni többet. Pl. vegyen 1-1 kabátot, 1-1 csizmát télire. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy hajlik erre az apuka, hisz te magad írtad hogy a beiskolázásba is segített! láthatások hogy zajlanak?

2012. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!