Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem bírok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírok a férjemmel együtt élni, de nem tudom hova menjek a gyerekeimmel. Ő még nem tudja hogy költözni szeretnék!

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit több információval mi is többet tudnánk segíteni....
2012. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van saját kereseted? Esetleg egy olcsóbb albérletbe? Vagy rokonokhoz átmenetileg?
2012. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem fogsz tudni megélni 2 gyerekkel egyetlen jövedelemből. Ne menj sehová, ha már elrontottad tűrjél. Anyám is ezt tette. Én is elveszítettem a társamat és a végén újat kellett keresnem jó szeretem, de nagyon sok rossz tulajdonsága van. De így könnyebb, együtt.
2012. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

uhh megelhetes mint kapcsolatkeresesi motivacio ???

Hova jutott ez a tarsadalom...agyam megall es megfordul

2012. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ismerősök, barátok, rokonok, szülők?
2012. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvonatkoztatva a post-tól, a negyedik válaszolótól kérdezném, hogy szerinted az normális,hogy tegyük fel ma nem érzem jól magam egy kapcsolatban, akkor fogom magam és elválok??? Emiatt az önzés miatt van ennyi válás... Mikor tanulják már meg az emberek, hogy nincs kapcsolat konfliktus nélkül?! Inkább a problémák megoldásán kéne dolgozni...
2012. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
É
2012. nov. 13. 21:00
 8/13 anonim válasza:
Ajánlom a ,,Szerelem próba " filmet!!!!!!!!!!
2012. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a film tippet.megnéztem.Egyébként szinte magunkat láttam.
2012. nov. 15. 18:12
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért nem bírom vele,mert mindenbe beleszól

pl:mit mikor csináljak,mit hogyan csináljak,

mondjuk:hogyan teregessem a ruhákat.

mikor mossak.

mikor porszivozzak.

hogyan és mennyi ideig.(megértem hogy spórolni akar,de könyörgöm amit ő csinál az már túlzás!)

mikor tévézzek.

nem mintha tv függő lennék,(néha egy filmet megnézek,de az sem tetszik neki.)

beosztja az időmet.Illetve be akarja osztani.

Ha kikérdezi a véleményem(nagyon ritkán)nem is érdekli mit mondok.Akkor nem értem miért kérdez.

Illetve azért mert említettem már neki,hogy együtt kellene döntenünk bizonyos kérdésekben.

De nem úgy gondoltam ahogy Ő.(Megkérdez,egyik fülén be a másikon ki,és már mielőtt megkérdezne döntött is!)

Nem képes velem normálisan beszélni.(ideges,buta,bunkó módon beszél,ill.követel.)

Kérdeztem már tőle,hogy miért nem tud velem normálisan beszélni.Az volt a válasz,mert én is bután beszélek vele.

Utána hetekig nem mondtam neki egy csúnya szót sem,de részéről semmi változás.

Rákérdeztem hogy hogy lehet ez?

Nem volt érdemleges válasz!

Próbálom megbeszélni a problémákat vele,de csak pár napig van nyugi utána minden megy úgy tovább ahogy előtte.

Sok mindent kipróbáltam már:

Mindent úgy csináltam ahogy ő mondott,annak reményében hogy majd akkor megfelel neki minden.

De nem.még többet akart.

Nem tisztel egy kicsit sem.

Más emberrel különbül beszél mint velem.

2012. nov. 15. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!