Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, ha az elvált szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az elvált szülők együtt vesznek ajándékot a gyereknek, és együtt is adják oda?

Figyelt kérdés
Ha már nincs közük egymáshoz, és külön ünneplik a karácsonyt, akkor nem fura, hogy ilyenkor mégis összejönnek?
2012. okt. 25. 21:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%
szerintem nem. nem a gyerektől váltak el.
2012. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
mármint nem fura.
2012. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
az tök jó
2012. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
ok, értem, köszi
2012. okt. 25. 21:16
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális. Mi is évek óta külön vagyunk a volt férjemmel, de a fiunk szülinapjára, karácsonyra mindig kap egy nagyobb (értékesebb) ajándékot, amit közösen veszünk meg, és így közösen is adjuk oda.


Hiába váltunk mi külön, mint férfi és nő, attól még a fiunknak örökre összetartozó pár (apa-anya) leszünk.

2012. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%
Minden elvált szülőnek így kellene tennie! Kevesebb lenne a lelkisérült gyerek.
2012. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
és a jelenlegi párotoknak sem fura, mert én most ebben a helyzetben vagyok, és azt mondtam, inkább velem kéne közösen azt a bizonyos ajándékot megvennie, az apjuk meg vegyen amit akar.
2012. okt. 25. 21:18
 8/47 A kérdező kommentje:
de azért egy kicsit megnyugodtam, hogy csak én látom így, és lehet hogy rosszul
2012. okt. 25. 21:19
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha most elfogadod ezt, mert úgy érzem inkább az a bajod, hogy nem veled. Nem te vagy a gyerek rokona így nem veled veszi. Semmi gond ezzel. hidd el.
2012. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

azt nem mondom hogy normális, mert a környezetemben az elvált szülöknek ezen formája nem található meg csak:

a) az egyik egyáltalán nem foglalkozik a gyerekkel

b) az ajándékokkal akarja az egyik felül licitálni a másik szülőt


de igen, szerintem ez elvárható hogy legalább iylenkor félre tegyék az ellentéteket a szülők, hiszen a gyerek nem tehet semmiről

2012. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!