Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van ennyi válás? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi válás? Miért nem gondolják meg jobban az emberek, hogy kivel alapítsanak családot?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhinni, hogy valaki 180°-ot fordul és a szeretett emberből "állat", vagy gonosz lesz...Miért nem vállalnak felelősséget a döntéseitekért? Előbb meg kéne ismerkedni, utána dönteni. Nem akartam senkit bántani, komolyan nem értem!
2008. máj. 24. 18:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Én is hozzá fűznék ehhez valamit!

Válás előtt vagyok, egy 4.5 éves kislánnyal a karomon!

Csupán annyiért, mert feleségül vettem egy olyan lányt akinek elhittem az érzéseit!

6 éve vagyunk együtt, abból 3 éve házasságban!

Most a feleségem 3 hónapja megcsal, egy beosztottjával,

aki nem mellesleg LÁNY!!!

Tehát, hogy miért mennek bele az enberek a házasságba, majd miért válnak el? Egyszerű: aSZERELEM VAK!

Soha nem gondoltam volna, hogy a feleségem, a gyermekem anyja leszbikus lesz! Az élet mindig változik, és soha nem tudod hol üt be a gebasz!

2008. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát, a hideg is kiráz... szerintem a tietek azért elég egyedi eset. Sajnálom, komolyan. Remélem, tudsz boldogulni!A kislányodnak mit tudsz ilyenkor mondani?
2008. máj. 26. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!