Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek válás lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek válás lesz a vége, ha a problémás anyám is nyugdíjba megy?

Figyelt kérdés
Nos, nekem nincs túl jó kapcsolatom az anyámmal. Mindig piszkálódik, megjegyzéseket tesz, minden rosszabb jegy olyan volt, mintha katasztrófa történt volna stb. tehát problémás természet. De most engem hagyjunk, nemsokára nyugdíjba megy, apám már az, és akkor össze lesznek zárva. Régóta házasok, de amúgyis sokat veszekednek. Félek, hogy emiatt a problémák hatványozódni fognak. Lehet ennek válás a vége?
2012. nov. 20. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen általában már nem szoktak elválni, hiszen a nyugdíjból már nincs akkora anyagi szabadság mint régen :)

Egyébként hidd el, meg tudják oldani.

Anyósomék is rühellik egymást, após egész nap a tévé előtt ül és elereszti a füle mellett anyósom károgását, anyós pedig egész nap a barátnőjével cseveg.

Jól elvannak egymás mellett.

2012. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak sajnos én nem olyan vagyok, hogy csak úgy eleresztem. Nem az, hogy rágódok, vagy magamra veszem, de néha egyszerűen olyan hihetetlen dolgokat tud mondani.

Én csak magamból indulok ki, hogy én nem szoktam másokat megbántani csak azért, mert máshogy kelt fel a nap. És én ezt nem birnám

2012. nov. 20. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még mindig együtt vannak, akkor azért vannak együtt mert szeretik egymást. Bármilyen furcsa, vannak olyan emberek, akik kifejezetten élvezik a veszekedéseket (Ismerek egy családot, imádják egymást, de a feleség naponta min. 5 tányért széttör a falon.) Komolyan, nekik lételemük a veszekedés.
2012. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!