Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbántad utólag, hogy akkorib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad utólag, hogy akkoriban elváltál tőle?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű, hogy van-e, aki egy, vagy akár több év múlva megbánta azt, hogy akkoriban ott hagyta, elvált a társától. Mondván, jobb lesz nélküle, aztán kiderült, hogy nem lett jobb, vagy épp a következő pasi, vagy nő, sokkal rosszabb volt.

Szóval?


2009. aug. 16. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg, pedig nagyon hosszú idő után váltam. Azt bánom, hogy nem hamarabb léptem.
2009. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nembántam meg, mert szörnyen átverte a családot az apuka és évekig hitegetésben éltünk.

Tulajdonképp jól keresett a volt férjem és ezért elbízta magát így szórakozni járt a fele fizetésből ez majdcsak h a családba került.

2009. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a megbánás esélye több mint 50%!

Csak a nem túl sikeresek nem írnak kommentet!

2009. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a szüleim váltak el.

Anyukámmal maradtam.

Nekik is jót tett, anyu teljesen kivirágzott :)

Régen elváltak, szóval nem friss a dolog.

Egy 23 éves lány.

2009. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem bántam meg, pedig nagyon jó ember, de dög unalom volt mellette az élet.
2009. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem,hogy bárki is bevallja,hogy akkoriban rosszul döntött és megbánta.Senki nem akarja bevallani,sokszor még önmagának sem,hogy jobb lett volna a házasságát rendbe hozni,mint elválni.Pl.aki csak azért válik,mert a férje jó volt,csak az élet volt mellette dögunalom.Én ismerek azért olyan nőt,aki 10 év után,kamaszgyerekekkel elismeri,hogy nem kellett volna elválnia,mert kevesebb gondja lett volna,mint így.
2009. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Kétszer is elváltam, de egyiket sem bántam meg, sőt: kár volt addig is /7 év, 24 év/ húzni. Igazából meg sem kellett volna köttetni azoknak a házasságoknak.
2009. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Én sem bántam meg...csak egy dolgot bánok..Hogy nem váltam el hamarabb..Sokszor adtam új esélyt a házasságnak bízva abban,hogy most minden jó lesz,hisz új lapokkal indítunk.Illúzió volt..
2009. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem bántam meg
2009. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek szebb, csodálatosabb, boldogabb lett az élete?! Ez szuper, mert ha így van, akkor megéri elválni:-) Döbbenet!
2009. aug. 16. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!