Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbántad, hogy 18 éves korod...

Megbántad, hogy 18 éves korod előtt estél teherbe? Hogy alakult az életed? Akkoriban miért csúszott be a baba?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

17évesen estem teherbe, 18évesen fog megszületni a lányom. Nekem már most felfordult kissé az életem, persze jó irányba. Amikor megszületik a baba, tudom, hogy még többet fog változni az életem/életünk. Igazából eddig még nem bántam meg semmit! Nagyon várjuk már a lányunk érkezését a párommal. Fogamzásgátlót szedtem, de mégis jön a baba.

Esetleg te is ilyen helyzetben vagy?

18éves 23hkm.

2011. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 18 évesen szültem az első gyerekemet,ma már ő 18 éves.

Az akkori párommal(első szerelem)nem védekeztünk megfelelően hanem "vigyáztunk",hát ebből lett a nagyiam.Megbánni nem bántam meg,igaz sok mindenről le kellett mondani és sok áldozatot hozni ,de én amikor kiderült,hogy babát várok boldog voltam.Nagyon vártuk őt,de sajnos az első szerelem hamar(2év után)véget ért.Ezután kicsit nehezebb volt az életünk(anyagiakat nézve)de boldogok voltunk sok-sok évig a fiammal kettesben.Aztán 13 éve megismertem a mostani páromat akivel 8 éve össze is költöztünk,azóta még 2 gyerkőcünk született egy 3 és egy 1 éves.

Én azt hiszem boldog vagyok és elégedett az életemmel,örülök,hogy így alakult minden.A mostani páromban találtam meg a megfelelő társat magamnak!

2011. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok ilyen helyzetbe, csak van olyan ismerősöm, aki 17 évesen szülte az elsőt. és ez miatt érdekel
2011. szept. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!