Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jöttél rá, hogy megbánta...

Mikor jöttél rá, hogy megbántad a gyerekvállalást? Visszacsinálnád ha lehetne?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
nem bántam meg...
2011. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Úristen,hogy fordulhat meg egyáltalán ilyen a fejedben?Mert gondolom te megbántad.
2011. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
jézusom :S
2011. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Mikor megtudtam, hogy sérült a gyerekem, és soha nem lesz képes teljes, önálló életre.


Természetesen mindent megteszek érte, de rettenetes azzal a tudattal élni, hogy mi lesz vele, ha én meghalok.

2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
miért te megbántad?
2011. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés provokatív de előfordulhat,hogy létezik olyan ember aki valóban megbánat.Én ismerek egy drogfüggő lányt aki lop,k.rválkodik a drogért.Az ő anyukája mondta,hogy bárcsak ne szülte volna meg.A másik két gyereke normális eletet élnek.
2011. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
A második kérdés igazából benne van az elsőben. Ha az ember megbán valamit, akkor nyilván vissza is csinálná.
2011. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Az én gyerekem apja nyilván megbánta, mert nem kiváncsi rá, és már valószínűleg akkor amikor megtudtuk, hogy megfogant (tervezett volt), a férfi 35 is elmúlt.
2011. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet megbánni, kiakadni, fáradtnak lenni igen, de elmosolyodik és elfelejtek mindent.Annyi pluszt add, hogy inkább azt bánom, hogy nem 5 éve szültem.
2011. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Én akkor jöttem rá, hogy bánom is meg nem is, amikor betegséget kaptam a gyerekvállalástól. Nem tudom az egészet olyan boldogan megélni, ahogyan "illenék". Nem csinálnám vissza (csak magamban szoktam mondogatni, főleg amikor a kisfiam a rosszaságával még tesz rá egy lapáttal), de lehet, hogy máskor és másképp csinálnék ezzel kapcsolatban sok mindent. Ahhoz viszont előre kellene látni az embernek az életét, hogy jól tudjon és jókor dönteni...
2011. szept. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!