Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » En bonyolitom tul a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En bonyolitom tul a dolgokat, vagy ez igy tenyleg nem jo?

Figyelt kérdés

Negy eve elek a parommal, fiatalok vagyunk en 26 o 29 eves. Az eletunk az elmult egy evben nagyon unalmas. Sajnos nem tesz semmit, annak ellenere sem hogy tobbszor kertem valtozon/valtoztasunk. Munka utan a tv t bamulja vagy jatszik a gepen. Tavaly kaptam egy kutyat hogy ne nyavajogjak hogy setalni szeretnek de egyedul nincs kedvem. Szerveztem peogramokat, elutaztunk hetvegere, de ott ia u.a volt csak ahelyszin volt mas.

Anyum azt mond jo ez igy, nem csavarog rendes nem iszik...stb.

Az baj ha nekem ez keves?


2012. nov. 22. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
És te még vele vagy? Hát egészségedre...
2012. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy 29 éves férfi szívesebben megy programokra munka után, akkor abból soha nem lesz jó férj,családapa.

De egy 26 éves nőnek is jól kellene magát érzeni otthon, a párjával.

De ha neked ez kevés, keress egy olyan férfit, akinek fontosak a programok.

2012. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok nő ölni tudna a párodért. :-) Anyukádnak ogaza van, de ha neked más/több kell akkor nem a megfelelő emberkével élsz együtt.
2012. nov. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kutya a legrosszabb dolog ami csak lehet. Aki azzal pótolja a társat az egy iszonyatosan .... ember.

Ha pedig a társad gondolta úgy, hogy kutyával helyettesítheti magát, akkor én a helyedben kivágnám a kutyájával együtt, és keresnék egy normális társat. Hidd el vannak bőven, akik szeretetre vágynak és nem egy állattól.

2012. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha annyira szeret tvt nézni, akkor menjetek el mozizni, valami olyan filmre ami mindkettőtöknek megfelel, és egy kis kajálással is össze köthetitek. Próbálj ollyan programot kitalálni, ami felkelti az érdeklődését, és közben kiegészíted valami olyannal,ami neked is tetszik, Ha már úton vagytok, akkor egyszerűbb. Mondjuk huszonévesen többet kellene kimozdulni..ha már gyerek van eleve korlátozottabb az ember...így hamar ellaposodhat a kapcsolatotok.
2012. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!