Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet megbeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbeszélni a pároddal azt, amit nem lehet? Nagyon szeretnék Vele megbeszélni dolgokat. Vagy azt mondja, hogy ne piszkáljam vagy azt mondja, hogy kuss legyen. Az elmúlt 4 évben összegyűlt bennem pár dolog, amit nem tudtunk megbeszélni.

Figyelt kérdés

Hogyan lehet megbeszélni a pároddal azt, amit nem lehet? Lassan 10 éve vagyunk együtt, ebből az utolsó 3 év szenvedés volt részemről. Nagyon szeretem, így nem bírtam befejezni végleg Vele. Néha olyan kis aranyos, persze akkor is vannak hibái és néha meg üvöltözik, veszekszik ok nélkül, az ágyban nagyon jó volt Vele. Sajnos teherbe is estem és júliusban jön a Baby, Akit nem együtt vártunk. Nagyon szerettem volna és szeretnék Vele megbeszélni dolgokat. Az utóbbi 3 évben már próbáltam mindenhogyan, de vagy azt mondta, hogy ne piszkáljam vagy azt mondta, hogy kuss legyen.

A legnagyobb problémám az, hogy az elmúlt 4 évben összegyűlt bennem pár dolog, amit nem tudtunk megbeszélni, mert nem volt kivel és ezt már nem tudom tovább nyelni.

Egyszer már írtam be ide, hogy miket szerettem volna megbeszélni Vele és ezt megmutattam Neki, de erre meg azt mondta, nem szereti, ha mással beszélem meg. Pedig előtte 1 hétig 3x kértem szépen, hogy beszéljük meg és azt mondta nincs mit megbeszélnünk vagy elmegy. Ekkor megkérdeztem Tőle, hogy hogyan kellett volna megbeszéljük, de azt mondta, hogy szépen és nem piszkálódva.

Amikor megismerkedtünk kijelentettem, hogy olyan fajta vagyok, aki szeret megbeszélni dolgokat, hogy ne legyen konfliktus semmiből. Az első 2 évben annyira nagyon koncentrált, amikor beszéltem, hogy már engem zavart. Aztán én is leszoktam a beszélgetésekről, csak a nagyon fontosakat szerettem volna megbeszélni. Aztán (amikor már láttam nem erőlteti, hogy hallja, amit mondok), jöttek azok, hogy ezt még nem is mondtam. Aztán könyörögtem beszéljük meg, nagy nehezen leültünk megbeszélni és Ő elmondta 1-2 órán át a véleményét, én hallgassam, majd kérdeztem, hogy én is mondhatom és szinte veszekedés lett belőle, magamba folytottam mindent és azt hitte, hogy meg van beszélve.

Mióta teherbe estem:

1., Előfordult már, hogy betörte a fejemet. A bírósági tárgyaláson az állam pénzbüntetést adott Neki.

2., Nem akar együtt lenni az ágyban. Én jeleztem Neki, hogy vágyom arra, hog kényeztessen, de Ő már nem közeledik azóta.

3., Akkor jön haza, amikor Neki jól esik. Ilyenkor már többször elvitt mindent a lakásból, amihez semmi köze nem volt, mert mindig is külön kasszán voltunk.

Eladta az autómat csalással, először mondta, hogy ugyanolyant vesz, csak sokkal kevesebbet fog fogyasztani. Nem mentem bele, de bevitte az autókereskedő haverjához és többet nem is láttam. Az új autóra, meg azt mondja, hogy az Övé. Szerinte azért, mert már benzinben úgyis eljártam az árát (nekem nincsen jogsim, Neki 3 évig állása sem volt, én egyedül vezettem egy akkor még jól menő vállalkozást). Így mindig is Ő használta és legtöbbször én tankoltam. Elvitte az egyik TV-t, mindkét számítógépet és elvinné a laptoppot is. (A laptopp szerinte az Övé, mert Ő vette fel rá a hitelt, aztán jött a levél, hogy fizetés elmaradása van. Ha nem fizeti be vissza kell adja a laptopját. Én fogtam és befizettem, pedig már nem állok sajnos fényesen). Innen úgy gondoltam, mivel már a legnagyobb részt én fizettem ki, Ő úgyis ellopott mindent, a laptopp az enyém.

Szeretném megbeszélni a dolgokat. De ilyennel hogyan lehet???

Tegnap is csúnyán összevesztünk, széttörte a laptoppot, azt hazudta a meglévő lányunknak, hogy szereti, holott azt sem tudja, hogy mint jelent. Hamarosan megszületik a Baby, Akit én imádok, de nem bírom Őt még mindig várni, szeretném ha szegénykém nem érkezne ebbe a világba most még bele. Jelenleg 38 fokos lázam van, de mindez az idegtől, mert a szemeim begyulladásán és az étvágytalanságon kívűl semmi más bajom nincsen, a Baby is jól mozog szerencsére.

Ezt a tulajdonságát is mindig gyűlöltem: az Övére mindig vigyázott, az enyémet mindig tönkre lehetett tenni. Szétverte a berendezést, dobálta az áruimat, amikkel foglalkoztam, sok kárt csinált nekem.

Amióta megfogant a Baby mindennél rosszabb lett a párom és csak egyre rosszabb.

Mindig éreztem, hogy nem szerette volna, hogy anyagilag előrébb jussak, így megpróbált mindent ennek érdekében bevetni.

Mára márcsak az a jó tulajdonsága maradt, hogy általában a szombatokat velünk tölti és akkor én mondhatom, hogy hová menjünk. Persze én is állom a költséget, Ő a benzint, de elvisz, ahová szeretnék menni.

Azt nem vártam Tőle, hogy belefizessen a babakelengyébe, hiszen a meglévő lányunknál sem fizetett semmit, de Őt akkor is együtt vártuk. Megfogta a pocimat és akarta is érezni. Lányunk születése után, lányunkkal kedveskedett mindig is úgy, mint előtte velem. Én utána már semmi érzelmi dolgot nem kaptam Tőle. Lányunkat becézte, simogatta, szeretgette, sőt mindig, ha itt van Vele akar összebújva aludni.

Kérlek szépen adjatok tanácsot! Tudom szükségem volna szichológusra, de először Titeket próbálnálak meg, hátha valami jobb lesz bennem.


2011. máj. 17. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj de te nem vagy normális.

Csávót kivágnám mint a t@knyot...

2011. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Fogd a cókmókod (már amit meghagyott belőle), és a gyereke(i)ddel együtt húzz el onnan, de gyorsan. Itt már nincs mit megbeszélni. Van hová menned? Rokonok, barátok?
2011. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Én is csak azt tudom mondani, hogy kár volt eddig húzni. Ez az ember nem tisztel, nem szeret nem is értem miért vagy még vele. Szerintem is költőz el, és kérj tartásdíjat.
2011. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
bzmg te k...a nem vagy normális. te beteg vagy kiba....ul. vagy ez egy kamu kérdés, Istenem, add, hogy kamu kérdés legyen nem igaz, hogy ilyen lényeket hord a hátán a föld...!
2011. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos az elso valaszolonak igaza van. Meg lehet bocsajtani, adhatsz uj eselyt 1-2-3-100* de attol o meg nem valtozik. Hagyd ott, csak hatraltat. A szerelem ugyis elmulna elobb utobb, sot, valoszinuleg gyulolet lenne. Mi lesz ha mondjuk egyszercsak hasbavag, mert ugy tartja kedve?! Penzugyileg is JOBBAN allnal, ha nem kontarkodna bele a te kasszadba. Semmi nem szol mellette, csak ellene.
2011. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam végig, kb. a felénél elég volt.

Adjak tanácsot? FELEJTSD EL a pasit, ne akarj vele megbeszélni semmit, törődj bele, hogy nem kellesz neki. Sajnos ez van, bár még mindig így jártál jobban.

Ha meg nem akarsz gyereket, védekezz. Nem a gólya hozza.

2011. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Mi a jóistent akarsz még megbeszélni?? Nem vagy normális minek vagy még vele azok után amiket művelt veled????

Hagyd ott a francba amilyen hamar csak lehet.

2011. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom, és te csak annyira értékeled magad, hogy ezzel a ba.rom.ar.cúval maradj???? Nem erőltetni kéne a beszélgetést meg a kapcsolat megmentését, hanem otthagyni őt. Egy kapcsolat működéséhez két ember kell. A párodat nem érdekli az egész, sem te, sem a születendő babád, sem a kapcsolat. Nem tisztel téged.

A két gyerek nem indok a maradásra. Nevelheted őket egyedül vagy az új pároddal, aki megbecsül. Egy ideig nehéz lesz - fájni fog a szakítás, egyedül kell talpra állnod anyagilag is, és egy ideig nehéz lesz más férfiakat közel engedned magadhoz. De meg KELL tenned ezt az első lépést.

Az én ajánlott első lépésem: lépj kapcsolatba a NANE-vel itt: [link] ők majd felkarolnak. Ez a férfi lelki, érzelmi és fizikai erőszak alatt tart téged! Igenis jobb embert, jobb életet érdemelsz!


Hajrá, sose add fel!!!!

2011. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Akármilyen nehéz is, de menekülj! Gondolkozz már! Terhesen betörte a fejedet, meglop téged, elviszi a saját holmijaidat, meg mi az, hogy azt mondja, kuss legyen? Jézusom...

Nem tisztel téged, ne akarj vele megbeszélni semmit, nincs értelme! Lépj le minél hamarabb!!!

2011. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Te nagyon buta vagy, és szánalmas is.

A nők szégyene, komolyan mondom....

2011. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!