Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy könyörögjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy könyörögjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éve vagyok együtt a feleségemmel,4 éve vagyunk házasok.

2 gyermekünk van,3 és 1,5 évesek.

Talán a gyerekek megszületésétő kezdödtek a gondok,elhidegülés,gyerekek ellátása,kevés egymásra fordított idő stb.Egyik nap a feleségem reggel elvitte a gyerekeket az anyjához lerekta őket és element ügyvédhez a tudtomon kívül,míg én otthon voltam.

Pár nappal előtte mindent kiplakátozott egy iskola jelentkezési lapjával,meg a bizonyítványával.

Gondolom azért hogy azt higgyem ott volt.

Mikor hazaért kérdőre vontam,hogy hol volt csak hebegett habogott,és a végén kibökte.Elvitte a ügyvédhez a házunk tervrajzát és mindent elintézett,hogy el legyen indítva a válás.Pár hónapja én küldtem el mert nagyon befolyásolható volt a szülei részéről.Utánnamentem és visszakönyörögtem őket.A családom fenntarása és nyugalma érdekében munkahelyet változtattam,

többet keresek,nyugodtabb vagyok.20 éves korom óta azon dolgozom,hogy nyugodt otthont teremtsek a gyerekeimnek,és neki,amit közösen el is értünk,de ő a célegyenesben kiszállt.Mikor kész lett a ház(nagyjából)elkezdett pakolni,és 1 hét alatt összecuccolt.

Elköltözött az anyjához a 2 gyerekkel,se válóper se semmi.Azt várja,hogy én könyörögjek megint.

1hónapja nem láttam a gyerekeket,az ő részéről a megbánás legkisebb szikrája sem mutatkozik.Elvannak a szüleinél nem kell fizetni semmit a nagyi vigyáz a gyerekekre,oviba viszi őket,foglalkozik velük.Nekem itt maradt a ház a renegteg fizetnivaló,egyedül vagyok.A témát elég felületesen írtam le de takarja a valóságot,én sem vagyok tökéletes de próbáltam neki lehetőséget adni de ő inkább az anyjáékat választotta.

VÁLJAK VAGY KÖNYÖRÖGJEK?


2012. nov. 25. 18:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%
válj
2012. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%
Mi a kérdés, nem könyörögnék, válnék és elérném, hogy a gyerekek velem legyenek.
2012. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%

Az utóbbit eleve ki kell zárni, akinek van egy csepp önbecsülése.

Marad a válás.

2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 timike26 ***** válasza:
51%
szerintem utoljàra de probàld meg rendbehozni a kapcsolatotokat.DE:ami nem megy,nem kell eroltetni.
2012. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg rábeszélni családterápiára, hátha még menthető a házasság.
2012. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
Válnék, hiszen a feleséged csak játékszernek tart, de vajon most miért költözött el megint? Lehet, hogy van valaki más az életében??
2012. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Anyukam elvalt az alkoholista apamtol, aki azota ezzel jellemzi a dolgot ''kell a jo? Nem kell. Kell a rossz? Kell''. Na, hat ez az en anyukamra nem illik, de a te felesegedre nagyon is. Biztosan megvan az oka annak, hogy el akar koltozni, biztos nem azt kapja toled amire vagyik, tobb romantikat akar, vagy valami... Kozben meg nem latja, hogy te mennyi mindent megteszel erte, melozol, mint az orultek, csak hogy neki jo legyen. Szerintem ne konyorogj, azzal csak elveszitened azt a csepp meltosagodat is. Ne csinalj semmit, hatha megjon az esze, rajon, hogy nem labtorlo vagy. Hivd fel holnap, hogy szeretnel a gyerekekkel talalkozni, es ennyi. A lathatast nem vonhatja meg toled.

Nagyon sajnalom, tenyleg, de te olyan not erdemelsz, aki ertekeli azt, amit erte, a csaladodert teszel.

2012. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
19%

A mai világban sajnos ez a tendencia többnyire! A régi világban is volt ilyen, csak akkor az öregek nem váltak el, a felháborodás végett! Egy sima párkapcsolatban is kell vigyázni az elhidegülés, megszokás miatt, nehogy bekövetkezzen, nem hogy még egy házasságban, ott 100-szorta oda kell figyelni mind a két félnek, pláne ha még gyerek is van!

Ha válsz, előtte gondolkozz el a gyerekek jövője miatt, több mint valószínű,h lelkileg megsérülnek, én is megsérültem kiskoromba! De az sem megoldás,h így viselkedik veled a feleséged, talán megcsaltad? Mert ha kihűl egy kapcsolat, akkor nem megyek el szó nélkül otthonról, hanem megpróbálok leülni,és megbeszélni vele a dolgokat, és párterápiára cipelem!

2012. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Válás szerintem.


Vagy könyörögd vissza és parázz hogy mikor koccol le megint.

2012. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
Te jó ég! Ilyen hülye kérdés...Ha azt szavazzuk meg elválsz?Te mit érzel?Mi lenne a jó?Boldog lennél újra vele?!Tudod fizetni a hitelt egyedül?Miért nem láttad a gyereked 1 hónapja?!!
2012. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!