Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A megcsalásra megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásra megoldás a párterápia? Vagy már mindegy, úgysem fogok benne megbízni és inkább váljak el?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
ez így kevés infó hogy véleményt lehessen írni rá.sokmindentől függ.pl.egyszeri megcsalás,sorozatosan és mindig mással,megbánta e és tőle tudod?!nagyon sokminden van e mögött.azt javaslom hogy mindenképp beszéljetek róla.ne siesd el a válást.pláne ha gyerek is van.
2012. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
A megcsalásra egyetlen megoldás van, és az nem a párterápia.
2012. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
de nem is a válás!!
2012. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
nyissz...
2012. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

a gyerek miatt ne maradj együtt, ha már nem szereted, az a gyereknek rosszabb. a gyereknek is jobb, ha külön, de boldogabbak vagytok.

hallgass a szívedre. lehet, hogy pont egy rossz terapeutát fogsz ki.

aki megcsalja a másikat, annak a nyitott kapcsolat való, de mivel a társadalom jobban elfogadja a zárt kapcsolatot, emiatt inkább hazudik, és úgy csinál, mintha zárt kapcsolatban lenne. Aki egyszer megcsalt, az máskor is meg fog, mert az a típus, ha ezzel együtt szereted, akkor maradj vele.

2012. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
A megcsalásra a válás a megoldás... semmi egyéb.
2012. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

igen, így ismeretlenül, csak a szimpla 'megcsalás' szó hallatán mindenki egyből válni akar.

de én most belegondoltam mi lenne ha megcsalna a párom. életemben nem szerettem így senkit, szóval ha esedezne a bocsánatomért és látnám rajt h megbánta, akkor nem biztos hogy rohannék válni.

pedig nem az a fajta nő vagyok akivel bármit meg lehet csinálni, sőt.

a párterápia kinek az ötlete volt? ha mindketten akarjátok, szerintem helyrehozhatjátok a dolgokat.

2012. okt. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
ha nő vagy, akkor nem olyan nagy baj, hogy megcsal néha a barátod. ha férfi az más eset. nem nem megoldás a párterápia.
2012. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

#8: És mégis miért más eset? Mert te úgy gondolod, hogy megengeded magadnak, a párodnak meg nem?

Kiábrándítalak, egyáltalán nem más, hanem egy egoista alak vagy.

2012. okt. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Megoldás, főleg, ha már van gyerek. A gyereknek szüksége van mindkét szülőjére.

Az csak mese, hogy jobb a gyereknek, ha elválnak a szülei.

Ha egy férj megcsalja a feleségét, abban a nő is hibás! Csak ezt a nőtársaim nem akarják beismerni! Egy házasság nem csupa napfény, mindkét félnek tenni kell érte.

A párterápia azért segíthet, mert kiderül, hogy kinek miben kellene változnia.

Te is hibázhattál, ne csak a férjedet okold. Menjetek el a terápiára, és változtassatok azon, amin kell.

2012. okt. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!