Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van erre valamilyen átmeneti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre valamilyen átmeneti megoldás?

Figyelt kérdés

Szüleim válnak. Ennek én kifejezetten örülök, ne értsétek félre, apám alkoholista és sikerült valamilyen szinten megutálnom... Kb. egy hónapja anya bejelentette, hogy akkor most már elég, költözünk. Pár héttel ezelőtt találtunk egy szép lakást már meg van az előszerződés is, anya volt ügyvédnél korábban stbstb. Apám pedig teljesen meg van bolondulva... pár napja elolvasta anyukám emailjeit, kutat utána. Ma pedig reggel a lakásban cigizett, majd bement a garázsba (itt anyukám kocsija van, apáé pedig az udvaron) a csomagtartó körül teleszórt mindent hamuval és kutakodott a csomagtartóban. Persze meg is találta amit keresett... a mappát a szerződéssel, az ügyvéd számával és a hasonló dolgokkal.


Nem bírom már ezt, hogy mindig veszekedés van. Jegyeim is kezdenek romlani. Mamámhoz költözhetnénk de van egy bátyám aki nem szívesen menne, mivel internetfüggő és mamámnál pedig lassú a net. (persze ez szerintem ebbe a helyzetbe annyira nem számít, de neki igen, illetve a tanuláshoz is használjuk a gépet) Karácsony megint egy olyan dolog amire inkább nem is gondolok... szerintetek van valami megoldás? Költözni csak február környékén tudnánk. :/


Ha valami kihagytam csak szóljatok, mindenki véleményét szívesen várom! 14/L


2012. nov. 30. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
anyukáddal költözz nagyidhoz,bátyád pedig már elég nagy eldönteni hogy mi fontosabb: az alkoholista apánál netezni vagy nyugis helyen lenni amig nem költöztök az uj helyre
2012. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!