Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy miattam ment tönkre a kapcsolat és a gyereknek nem jó ez?

Figyelt kérdés
Minnél inkább gondolkodom, annál jobban rájövök, hogy az én paranoiám és a túlzott elvárásaim, ingerültségem miat ment tönkre a kapcsolatom a gyermekem apjával. Ha nem lennék ilyen elcseszett, talán még ma is lenne családja a kislányomnak. De nincs. Akko még a páromat okoltam, de mostmár tisztán látom, hogy én vagyok a dilis és a hibás. Vissza már nem csináljuk, de valahogy meg kell emésztenem, hogy a gyerekkel igy kicsesztem.
2012. dec. 6. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha engeded a gyerekednek, hogy akkor legyen az apjával, amikor mindkettejüknek jó, akkor javíthatsz a gyerek apa hiányán.

Kár, hogy erre későn jöttél rá. Legközelebb jobban ügyelj a viselkedésedre.

2012. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engedem neki, persze. Ennél rosszabb nincs, hogy itthon leszünk a kislánnyal KArácsonykor és mondom majd neki, hogy boldog karácsonyt, közben meg azt gondolom, hogy boldog karácsonyt te kis anygal, anya jól elintézte, hogy boldog karácsonyod legyen...
2012. dec. 6. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne okold magad. Mindenhez két ember kell. Annyit tehetsz, hogy jó irányba változol.
2012. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenhez két ember kell. Nem csak a te hibád, hogy tönkrement a kapcsolatotok. Engedd meg az apjának, hogy annyiszor találkozzanak, amennyit akarnak. Mennyi idős a kislányod?
2012. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nem tudod megoldani a volt férjeddel a dolgot?

Ha beláttad a hibáidat, akkor talán nem lenne felesleges próbálkozás.

Vagy ha nem is megy, akkor a karácsonyt attól még együtt tölthetitek.

2012. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csesztél ki vele. Gondolj bele: jobb lett volna ha állandóan egymás fülét rágjátok a férjeddel és előtte veszekedtek? Hát nem. Így neked kellett rájönnöd, hogy mi a helyzet.


Engedd találkozni a kicsivel az apját, ha kel több napra is. Ha meg nem akar taklálkozni a gyerekkel a férjed kár eröltetni, ezt csak ő dönti el hogy akarja-e vagy sem.

2012. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kislányom teljesen megbolondul, ha apával van vagy utána nem birok vele több napig. Persze, össze van zavarodva, értem én, de az, hogyha ott van az apja, nekem már nem is fogad szót. Csakhogy apának hamar elege lesz belőle, egy napra ő a tökéletes apa. Na mindegy.
2012. dec. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!