Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen érzés válás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés válás után lenni? Nehéz feldolgozni ha vannak gyerekek is?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi szerdán váltunk el. Én még mindig szeretem a férjemet így nagyon nehéz ezt az egészet feldolgoznom. Gyermek nincsen, ugy gondolom az még jobban megnehezíteni. és megviselné őt is.
2012. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű.Mi már nem szerettük egymást nem voltak óriási balhék sosem.A válás is nagyon csendesen zajlott.Én kudarcként éltem meg.Úgy éreztem nem vagyok jó semmire mert ez nem sikerült.Aztán ott az új felállás hogy egyedül kell a gyerekről gondoskodni új életet kialakítani.Nagy a nyomás ,több a felelősség.kellett 2-3 hónap mire észhez tértem de utána sokkal jobb volt minden mint a házasságom alatt:)nem bántam meg.
2012. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Annak nehéz, aki mindent megtett a kapcsolatért, főleg ha még gyerekei is vannak, akiktől úgymond ezzel elveszi örökre a lehetőségét, hogy igazi családban nevelkedjenek.


Viszont aki rá se b*szik, hogy a gyerekeinek mi a jó, csak ugrik egyik kapcsolatból a másikba, persze mindenhol szül vagy csinál egy gyereket, az amellett, hogy egy felelőtlen idióta, nem érez bűntudatot.

2012. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iszonyatos megkönnyebbülést éreztem.

Óriási kő esett le a szívemről és hatalmas öröm volt újra szabadnak érezni magam. Boldog voltam, hogy vége a sok zsarolásnak, rólam való hazudozásnak és sárdobálásnak. Azt hittem, hogy végre tudok a munkámnak és a jövőmnek élni, és az időm nem a nejem aljas hazugságaira való reagálásokkal fog eltelni.

Aztán sajnos nem így lett, mert azóta sem szállt le rólam és tovább folytatja az áskálódását.

2012. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 16,5 éve váltam, és maradtam egyedül a 4,5 éves kislányommal.Mint lányos apuka ritkaság számba mentem, de kb. 1 hónap kellet hozzá, hogy magamhoz térjek, úgy igazából. Onnantól fogva minden ment mint a karika csapás, csak újra kellet építeni az életünket.Egy darabig a lányomon kívül senkit nem engedtem közel magamhoz, össze is kovácsolódtunk rendesen, akkor utáltam meg igazából a karácsonyt is, amikor ott ültünk ketten a fa előtt. Aztán minden seb elkezd begyógyulni, ma boldog kapcsolatba élek, a lányom külföldön, egyedül ő hiányzik a legjobban. Nemsokára mi is elhúzzuk a csikót, van még egy-két teendő. Az egészbe azt sajnálom a legjobban, hogy nem húztunk el a válás után rögtön Amerikába ( volt rá lehetőségem). Tanácsként, koncentrálj a gyerekekre, csak szigorúan a saját érdekeiteket nézd, ne hasson meg más baja. Ez egy új fejezet ami most kezdődik.Tiszta szívből kívánok sok sikert, rengeteg türelmet, jó egészséget a gyógyuláshoz, az újra kezdéshez.
2012. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!