Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyen karácsony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen karácsony?

Figyelt kérdés

a férjem úgy dontott hogy elhagy.ezt tegnap mondta el nekem.most még a karácsonyt és a szilvesztert velem tolti de új évtol már teljesen elmegy tolem.ott kezdodott a baj hogy második házassságunk.neki is van gyerek nekem is.a ház amiben élunk az enyém és én nem írátom rá a felét.voltak komoly beszélgetések ez terén és még hozzátesz az is a dologhoz hogy nemszereti a fiamat sot utálja.

a kérdésem ez érdek házasság volt?fiatalok vagyunk és képes elhagyni azért mert a ház?


2012. dec. 15. 13:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha képes ezért elhagyni , akkor jobb is ha elmegy. Én sem íratnám rá a fél házat.
2012. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
annyira fura ez nekem mert nagyon szeretem ot és soha még a legrosszab álmomban sem gondoltam volna hogy ezért elmegy tolem.és én családot akartam vele!
2012. dec. 15. 13:18
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Úgy tűnik tényleg csak érdekből volt veled.

Örülj annak hogy megszabadulsz tőle. mi az hogy utálja a fiadat? Ne hogy bele menj és ráírasd a ház felét!

Ennél a pasinál csak jobbat érdemelsz! Én már karácsony előtt kiraknám a szűrét.

2012. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Ma rúgd ki a francba, takarodjon, ahonnan jött! Ne alázgasd magad egy ilyen senki előtt! Mindenképp elvált volna tőled, igen, csak a házad miatt vett el. Benézte. Erős legyél!
2012. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
az elso feleségével nem volt semmiluk csak a fiuk.persze az a minden mert az én fiam teljesen más típus az ovéhez képest.az én gyerekem szereti a zenét(Xavér rajongo) az ové meg nagyon messze van tolunk de a számítogép az élete.és persze a párom szerint az sokkal jobb hogy a fia nem ilyen hulyeségeket csinál mind az enyém hohy zenész akar lenni.
2012. dec. 15. 13:23
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem már a karácsonyt is felesleges együtt töltenetek.
2012. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
igyekszem eros lenni de nagyon kimerultem nem bírok:(
2012. dec. 15. 13:25
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Ne töltsd vele az ünnepet.Nehogy már még két hétig moss,főzz,takaríts rá.Menjen bátran a híd alá karácsonyozni,ha ekkora bunkó.
2012. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de én össze sem költöztem volna olyan emberrel, aki utálja a fiamat.

Nekem ő az első. Nem neki kellett volna szakítani velem, hanem én b*sztam volna ki úgy, hogy csússzon.

2012. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos úgy tűnik,hogy eddig is a fél házért volt veled.Rá ne irasd!!Meg az,hogy útálja a fiadat.Én úgy vagyok vele,meg szerintem sokan mások is,hogy ha valaki a gyermekemet nem szereti,akkor nem méltó,hogy velem legyen!A gyermeked legyen az első,akármilyen nehéz is.Mindig rá koncentrálj!!
2012. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!