Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim folyton veszekednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim folyton veszekednek mert már nem szeretik egymást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim már 5 éves korom óta veszekednek. Emlékszem, hogy egyszer annyira összevesztek, hogy apa elment otthonról és anya meg sírt. Most is hasonló a helyzet. Anya meg apa tegnap veszekedtek, nem tudom min, nem nagyon hallottam és lementem hozzájuk, hogy megnyugtassam őket és apa oda jött elém és azt mondta a saját szemembe, hogy ő csak azért van velünk mert nem akarja, hogy én és a testvéreim apa nélkül nőjjünk fel és már rég elhagyod volna minket. Ezek után is még mindig jobban szeretem az apámat mint az anyámat. Anya mindig is olyan gyenge volt és pont ezért szeretem jobban apát mert ő erős, és én még sosem láttam sírni. Pedig nagyon sokat szenvedett. Az anyja szájrákos volt és annyira nehezen élt a szájrákkal együtt, hogy öngyilkos lett, és egy évre rá az apja is önygyilkos lett mert nagyon szerette a feleségét. És tegnap óta elment az apám és mégmindig nem jött haza. Szerintetek hazajön? Remélem igen mert nagyon hiányzik.
2012. dec. 19. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én is így voltam apámmal kapcsolatban, jobban szeretem de mikor elveszítettem édesanyámat,rá jöttem gyerek fejjel hogy mindennél jobban szeretet és vigyázott rám,csak naivan nem vettem észre :( nem hiszem hogy neked kellene megoldani az ő problémájukat és szerintem nem is tudod, ha valami nem müködik akkor sajnos egyszer be telik pohár és vége,de örülj annak hogy meg van mind két szülőd és szeretnek
2012. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked semmit nem kell tenned. Nem is tudsz.
2012. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kitartás.. Hány éves vagy?
2012. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
12 vagyok.
2012. dec. 20. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!