Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim folyamatosan veszekedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim folyamatosan veszekednek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már elegem van . Folytonosan veszekednek minden hülyeségért. Egy komolyabb veszekedés után nem beszélnek 2 napig utánna 2 napig nyugi van, 2 nap után meg megint veszekednek . Mindig eljutnak oda hogy elválnak de még egyszer sem váltak el . Elegem van örökké veszekednek és kb. ők nevelik belém az agressziót . Néha csodálkoznak is hogy ha idegbeteg vagyok , és még anyám jön oda hogy mi a gondom és megváltoztam . Én azt akarom hogy váljanak el, mondtam anyámnak erre mit mondd ? majd úgyis kibékülünk . de nem bírom élni így elegem van !!!!!!!!!!!!

14/f



2012. dec. 13. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszerű dolog.Bár nem érthetetlen.Én is sokszor voltam úgy az elején a párommal,hogy majd megöltük egymást,és úgy volt szakítunk ,aztán mégsem szakítottunk.Lehet Ők ilyenek,és így szeretik egymást.Ha egyikük sem akar komolyan válni,mert szokott mondjuk boldog percük,órájuk is lenni,akkor Te ne kezdeményezd azt,hogy menjenek szét.Mert lehet hogy sok közöd van hozzá,meg Te élsz velük,de mégsem a Te dolgod ez.

Ha tudsz,beszélj velük külön-külön! Próbáld megfejteni a veszekedéseik okát! Tehetnek-e róla hogy veszekednek? Vagy más is közbeszól-e nekik? Stb.

Mondok Én valamit...Ismerek olyan házasokat,akik már 3-szor váltak a veszekedéseik miatt,de most novemberben összeházasodtak negyedszerre is. :-) Remélem érted.Vannak ilyenek.

Ami pedig Téged illet,próbáld figyelmen kívül hagyni Őket akkor,amikor veszekednek.Tudom,nehéz.De gondolj arra,úgyis kibékülnek.És próbáld eltereli a gondolataidat a veszekedésekről.Próbáld ne meg hallani őket...

2012. dec. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem most hirtelen eszembe jutott valami. nem tudom 14 évesen mennyire vagy fejlett? mert ha elég erős vagy, én azt tenném, hogy amikor legközelebb üvöltöznek, és elegem lesz, bemegyek a nagyszobába, és először apámat fogom karon, és kituszkolom a lakásból, aztán anyámat. Aztán és kizárom őket. Ott ordibáljanak. És belülről megmondanám, hogy ide addig vissza nem jönnek, amíg nem tudnak viselkedni, vagy el nem válnak. Nem vagyok hajlandó az ordítozást tovább hallgatni. Ha utálják egymást az magán ügy, de utálják csendben egymást. Kész. Na ettől hátha megjön az eszük. És minimum fél óráig zárva tartanám a bejárati ajtót.
2012. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó jó ötlet:-P egyébként én mind a kettejükkel egyszerre ülnék le beszélni a veszekedés közben, hogy mi a baj, hátha te, mint kívülálló, jobban látod a helyzetet. De ne dönts helyettük, lehet, hogy egymás fejéhez vágnak csúnya dolgokat, de a valóságban nem gondolják komolyan. (néha én is ilyen vagyok).
2012. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyámék is ugyan ezt játszották, mindig volt "elválunk", de aztán megint lehiggadtak. Aztán egyszer csak arra jöttünk haza, hogy halál komoly fejjel bejelentették, hogy elválnak. 21 év után, én akkor 15 voltam. Amikor veszekedtek, én is mindig azt mondtam már váljatok el! Amikor bejelentették és tényleg elváltak... azóta sem hevertem ki. Mindig elsírom magam a régi családi képeken, mert akkor még család volt. Igazából sehogy nem jó. Se úgy, hogy veszekednek, se úgy hogy elválnak. De nem is tudsz igazából semmit sem tenni, úgyis azt csinálnak amit akarnak. Tapasztalat, a gyerek szava ilyenkor nem sokat számít.
2012. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majdcsak elválnak... Tudom nagyon nehéz de próbáld magad valahogy kivonni a veszekedésükből és eltűnni még a légtérből is, hallgass mp3at. Nálunk 4 év diliház után váltak..botrányos volt és kicsináltak engem és a testvéreimet is. Nem maga a válás. Hanem a huzavona, az állandó stressz amiben éltünk. Nem vagy egyedül a problémával, de jobbat nem tudok annál mint amit az elején írtam. És fontos h tudd h egy cseppet sem tehetsz róla h ez a helyzet köztük, próbálj valahogy közömbös maradni és sz#rj rá.
2012. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!