Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányom és a barátja sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom és a barátja sokszor veszekednek és vitáznak, bár állitólag jobban szeretik egymást mint bármit. én nem hiszem ezt, a szerelem nem ilyen. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem a te elképzeléseidnek felel meg, még lehet ez szerelem.

Neki kell, hogy jó legyen, nem neked.

Nem bunkóság, de ez így van: az ő érzéseik, ha ők így mindketten így élik meg a szerelmet, az még lehet igazi és őszinte, ha nem is felel meg a te elképzeléseidnek.

Más a vérmérsékletük, a természetük, lehet nem véletlen, hogy olyan fiút talált, akivel ilyen "latinosan" tudja megélni a szerelmet.

2011. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Akkor avatkozz be, ha a lanyod megker ra!


Kemenyen hangzik, de föleg ha bizonytalan vagy a szerelem definiciojaval kapcsolatban, engedd meg neki, hogy magatol szerezzen tapasztalatokat. Nem mindenkinek ugyanaz az erzes es föleg nem racionalis!

2011. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem meg akkor van baj ha soha nincs vita-veszekedes. Emberbol vagyunk , nem erthetunk mindig mindenben egyet. Ahol ez nem jut kifejezodesre ott az egyik fel, a gyengebb, folyamatosan nyel. Aztan egyszercsak a pohar betelik. Egeszsegesebb ha mindketten ki tudjak adni magukbol, es ha neha temperamentumosan is de meg tudjak beszelni a problemakat, persze nyilvan normalis keretek kozott.


Vigyazz a lanyodra, meg ovd ahogy tudod, de ebbe ne szolj bele szerintem, ez az o dolga, mindenki a maga boren tanulja meg. Amig nem terveznek ket honap jaras utan osszehazasodni addig nincs miert aggodni :)

2011. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyám világ életében olyan volt, hogy beleszólt minden szerelmi ügyembe. Akármilyen barátomat hoztam el neki bemutatni, mindegyikre ugyanazt mondta: suttyó kis senkiházi. Egyetlen egy barátom tetszett neki, de róla is ez volt a véleménye először, csak utólag, évekkel a szakításunk után nyögte ki, hogy ő jófej volt, kedvelte. Az évek alatt szépen lassan eljutottam emiatt arra a szintre, hogy anyámat semmiféle módon nem avatom be a szerelmi életembe. Annyit tud, hogy éppen barátom van, és hogy hívják, de többet nem. Nem is mesélek neki róla, bár szokott kérdezgetni, de terelem a témát. Én besokalltam ettől a viselkedésétől.

Szóval ha nem szeretnéd, hogy a te lányod is ilyen legyen, akkor ne szólj bele. Szolidan rákérdezhetsz, hogy minden rendben van-e veletek és ha azt mondja, hogy nem, akkor tovább puhatolózhatsz. De csakis óvatosan és lehet elég csak meghallgatnod, nem kell tanácsot adnod, csak ha kér. Én is sokat veszekszek a barátommal, szinte minden nap ordibálunk egymással, de emellett nagyon odavagyunk egymásért. Tudod, nem létezik tökéletes kapcsolat, aki azt mondja, hogy létezik, hazudik.

21/L

2011. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...Nekem volt 2 barátom. Mindkettőbe nagyon szerelmes voltam. Ők is szerettek. De mint tűz és víz... Állandóan veszekedtünk. Most nem vagyok túl szerelmes. De nagyon jól megvagyunk már jó ideje. Így aztán én ezt éppen fordítva gondolom.
2011. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A párommal az első egy év után minden nap veszekedtünk. Ki voltunk akadva, mint két hülye. (ma ezeken jót nevetünk) Bármin képesek voltunk összeugrani, BÁRMIN. Nem volt az a nap, hogy ne verte volna ki valamelyikünk a biztosítékot.

Ma ezt azzal magyarázom, hogy túl fiatalon kerültünk össze, mindketten akkoriban alakítottuk ki az értékrendjeinket, makacsok voltunk, egyik sem akart engedni. Most, 3 és fél év távlatából elég vicces volt az az időszak és tényleg nem nagyon tűntünk úgy mint egy szerelmes pár. De hát a szerelem ilyen, öl, butít, nyomorba dönt:D

Ma már kiegyensúlyozott párkapcsolatban élünk ritkán veszekszünk és mindent megbeszélünk egymással:)

2o-L 21-F

2011. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tehát én is voltam szerelmes ,nagyon is de olyan ordenáré módon és gusztustalan beszédekkel nem beszéltem a szerelmemmel.nem hiszem,hogy ez korszak kérdése lenne!én az igazi szerelmet,ami majd szeretetté fog válni,nem ilyennek tapasztaltam meg!
2011. febr. 15. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka!

Én nem azt mondtam hogy ordináré gusztustalan dolgokat vágtam a párom fejéhez! Csak sokat veszekedtünk akkoriban, ezt én továbbra is az értetlenségünknek tudom be.

Az viszont, hogy valaki csúnya, bántó, obszcén szavakat mond a párjára az nem szerelem, inkább nevelés függvénye.

Én lehetek akármennyire mérges a páromra nem anyázok, nem küldöm el a p.csába, és hasonló dolgok. Azért vannak határok.

Van egy pár ismerősöm, akiknek természetes, hogy anyáznak, sőt olyanokat mond a pasi a csajnak, hogy "ha nem tetszik sz.pd le másnak a f...-t" Szerintük ez rendben van, nekem meg veri ki a biztosítékot.

A veszekedés "minősége" nem mindegy...mi sokat veszekedtünk, de ma azt mondhatom, hogy Ő az egyetlen ember az életemben akiben soha nem csalódtam és jobban szeretem mint bárkit. Megbízok benne, támogatjuk egymást, őszinték vagyunk egymáshoz (nincs az amit én ne tudnék a párommal megbeszélni, vagy a szemébe mondani ha zavar valami.-itt se az a lényeg, hogy mit, hanem, hogy hogyan) Úgyhogy szerintem a nevelésen kell elgondolkodni és azon, hogy miért tűri ezt az Ön lánya.

(előző voltam)

2011. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem 4 gyermekem van ,keresztyén nevelésbe részesültek, az első udvarlójukhoz mentek férjhez,ők is nagyon szerelmesek voltak,de soha nem beszéltek egymással csúnyán!rendes istenfélő emberek lettek!Köszönöm ezt Istennek,az Ő érdeme!van még egy fiam 30 éves nem nősült még meg,de nem beszél undoritóan rendesen él semmi probléma vele.De a lányom aki állitólag annyira szerelmes,nem mindig meri elmondani a véleményét a vőlegényének mert akkor megsértődik férfi.Sőt még nekem sem lehet a véleményem elmondani még egy könyvről sem ,hogy jó vagy nem tetszik,mert megsértődik és veszekedés lessz a lányom és közte!elég agressziv bár még nem ütötte meg a lányomat.csúnyán beszélnek egymással,pld.kus,takarodj,stb.semmit nem lehet megbeszélni,sőt beszélgetni sem lehet velük.kimerül a beszélgetés abban,hogy mit főzzek ami a férfinak izlene,mert ha nem azt főzök nem eszik.gyakorlatilag leengedtem magam uralni a békesség kedvéért.ez van.
2011. febr. 16. 08:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez esetben nem tudom...egy ilyen emberhez nem mennék hozza. De ez már a lánya döntése.

(szintén előző)

2011. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!