Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Baj ha nagyon szeretem apukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nagyon szeretem apukám barátnőjét?

Figyelt kérdés
Anyu teljesen kivan akadva már ha hazajönnek (külföldön élnek)is kérdezi ő is jön? Nem szereti amit megértek teljesen de én nem akarok vele rosszba lenni velem aranyos meg kedves, persze nem szeretem annyira mint anyut csak nem tudom bánt hogy ennyire nem szereti őket anya. L/15

2012. dec. 22. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha szereted, csak anyukáddal szemben legyél egy kicsit megértő es ezt ne hangoztasd
2012. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha szereted. De próbáld megérteni anyukádat... nem tudjuk, miért mentek külön, esetleg volt-e ebben szerepe a barátnőnek...


De apukád jó ideig anyukád életének fontos része volt. És egy másik nő van most ugyanebben a szerepben. Nem éltem még át ilyet, de biztosan nem jó érzés.


Ha szóba kerül, éreztesd anyukáddal, hogy természetesnek veszed, hogy a barátnő van, és örülsz, hogy nem valami boszi, és kedveled... de ugyanekkor tudatosítsd benned, hogy nálad sosem fog az anyukád helyébe lépni. :)

2012. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nem könnyű a helyzet, mert picit mindenkinek igaza van.


Az érthető, hogy Anyudnak nehéz ez és rosszul esik. Gondolj bele, talán még fáj neki, hogy vége lett a házasságnak, hiszen mint minden nő, ő is arra vágyott, hogy a férjével egy életre együtt maradnak. Csalódott és dühös, amiért ez nem jött össze. Viszont azt tudnod kell, hogy bizony ezzel neki kell megküzdenie, ez az ő élete, az ő problémája. Neked mindössze annyi a felelősséged, hogy ne ronts rajta. Nem kell külön áradozni Apukád barátnőjéről, de kényszeresen elhallgatni sem érdemes, hogyha együtt vagytok.


Az pedig szerintem fontos és jó, hogy legyen jó kapcsolatod az új párral is. Ha Anyudnak lenne egy új férfi az életében, ő is elvárhatná, hogy normális viszonyban legyél vele, ugyanígy Apukád is megérdemli, hogy a párja és a lánya kijöjjenek, és békében együtt lehessen a szeretteivel.

Nyilván nem lesz Anyuka neked, de az nem is szükséges.

2012. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Végül is meg lehet érteni anyukádat, hiszen rossz lehet látni, hogy a saját gyereke (szerinte)jobban szeret egy idegent, mint őt. Jó persze nem szereted jobban anyudnál, de ő így érezheti. Szerintem ne nagyon hangoztasd a közelében, hogy milyen kedves, jófej apukád új barátnője.
2012. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hangoztatni, szinte soha nem beszélek róla, mert tudom, hogy neki rossz ezzel tisztába vagyok. Ő szokta hangoztatni hogy mennyire nem szereti pedig már azt se említem neki hogy ő is haza jön.
2012. dec. 22. 15:36
 6/7 A kérdező kommentje:
és ez már lassan 4 éve ígyvan
2012. dec. 22. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Anyád helyében örülnék, hogy a gyermekem szereti az apja új párját.

Kinek lenne attól jobb- leszámítva anyukádat-, hogy parancs szóra utálnád?

Önző dolog ez részéről.

2012. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!