Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után még mindig szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után még mindig szeretem a férjemet, vagy mi ez az érzés? Ez normális?

Figyelt kérdés

Üdv,

Januárban váltam el, 5 év házasság után, azóta is barátok vagyunk és ha van valami rögtön hozzá megyek először. Párkeresés nem működik, bár a barátaim próbálnak összehozni ezzel-azzal, illetve sok felkérést kapok, mert társasági életet élek, de nem megy valamiért, 2 férfival feküdtem le azóta, de nem tudtam élvezni. Mindig arra gondolok, hogy ezt vagy azt a férjem másképp csinálta, szavak nélkül értettük egymást. Neki sincs senkije, de nem akarok arról beszélni,hogy megint próbáljuk meg, mert mégis csak én váltam el. Úgy érzem nem tudok tovább lépni, pedig csak 30 éves vagyok, segítsenek mitévő legyek?

Köszönöm annak, aki végigolvasta.


2012. nov. 15. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Talán megbántad,mert a szíved mélyén még mindig szereted a volt férjed,vagy csak az emlékek megszépültek,de ha visszamennél akkor elmúlna ez az érzés.Neked kell eldöntened,de biztos volt valami oka,hogy elváltál.Értékeld át és ha látsz egy kis esélyt akkor hajrá.:)Nem szabad egyszerre válni joban-rosszban ezt fogadtuk.Nem mindig idil,de ha szerelem van akkor nem kérdés.
2012. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért váltál el? Fontos kérdés lenne.
2012. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem járnál vele össze folyton meg nem "hozzá mennél rögtön", ha van valami, akkor érzelmileg is le tudnál válni róla. Mert ez nyilvánvalóan nem történt meg, ezért vagy képtelen továbblépni.
2012. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
azért váltam el, mert nagyon szerettünk volna gyereket, de nem tudott teherbe ejteni, voltunk orvosnál, magát okolta, hogy 46 évesen már nem tud összehozni a gyereket, pedig sürget az idő. Én úgy éreztem, elhidegültem tőle, de nem a babaprojekt miatt, hanem mert magába fordult és nem törődött velem, nem akart beszélni róla. Mondtam, hogy inkább váljunk el, ennek nincs értelme, hogy nem tudjuk megoldani a problémákat és rideggé válunk és mindenki a saját életét éli a házasság alatt, elhanyagol. De hiába váltam el, mégis ő marad a férfi valami összeköt minket:(
2012. nov. 15. 13:38
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
nem kellett volna minden butaságért elválni, most láthatod, hogy mit vesztettél.
2012. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is ott van még benned az érzés.


Èn is elváltam. Mikor ott volt hogy bejelentettem exemnek hogy válni akarok akkor elkezdett könyörögni és napokig nem tudtam mit tegyek, mert mentem volna töle, de hát a könyörgés.

Aztán apukám azt mondta: gondold végig, ha soha senkid sem lenne akkor vissza mennél hozzá? akkor jó lenne?

hát azt éreztem NEM. bizony inkább élnék egyedül mint vele. így elváltam 5 éve, azóta újra házasodtam és egy percet sem gondolok pozitívan volt férjemre. Söt az elején mindig csak az jött vissza, hogy milyen rossz is volt, és mindenben csak azt láttam, hogy de jól tettem. most is így érzek, a mostani házaságomban szuperül érzem magam, a férjemet teljes szívemböl szeretem, és el sem tudnék más életet képzelni.

2012. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
menj vissza hozzá, és próbálkozzatok a babaprojekttel tovább, mert szereted ... nekem 54 évesen is született fiam, a párom pedig 17-el fiatalabb
2012. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ezért tényleg nagy butaság volt elválni. Sajnos te tipikus példája vagy a manapság egyre menőbb mentalitásnak, hogyha vmi nem megy, egyből váljunk el...

Én a helyedben beszélnék vele.

2012. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Az ex helyében szóra sem méltatnám a kérdezőt. Otthagyni mert gondjai vannak,csődtömegnek érzi magát és ezt nem tudja kezelni..
2012. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem valóban rosszul ment egy idő után a házasságom, én akartam válni, de sokáig, sőt néha még ma is vissza jönnek régi dolgok amik jól működtek, amik szépek voltak. Ez szerintem normális, de főleg, hogy nálatok ilyen mondvacsinált probléma miatt volt a válás, nem csodálkozom, hogy így érzel. Vagy döntsd el hogy leszakadsz róla, és akkor ne barátkozzatok egy ideig, vagy üljetek le beszélgetni, és ha úgy érzitek próbáljátok meg újra.
2012. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!