Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol lehet párt találni válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet párt találni válás után? Társkeresőn melyiken?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Ne társ-keresőzz, csak a selejt megy már oda, és már réges rég elvesztette a lényegét... Aki akar az rád fog találni és te őrá.
2012. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Én ugyan nem keresek párt, de a napokban láttam egy párkeresőt, amelyik elég szimpatikus.


[link]

2012. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Én a párom.hu-n találtam új párt magamnak. Egyáltalán nem igaz, hogy csak selejtek vannak, én 3 sráccal (köztük a párom is) találkoztam, mind teljesen normális ember és randi volt. Semmi negatív tapasztalatom nincs.

Mert hát mégis, a mi korosztályunk hol máshol ismerkedjen? Ez egy modern világ, a net szerves része, mégse járhatunk discoba már.

Sok sikert!

2012. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a társkeresőkön sok "selejt" van. De arányában nem több, mint a könyvtárban, színházban, Tescoban, villamosmegállóban. A szerelemhez szerencse kell, akárhol is keresd. :)
2012. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
60%
Szerintem sem rosszak társkereső oldalak én is most fogok regisztrálni:)
2012. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Én nem beszélnék selejtről, különösen annak fényében, hogy valami/valaki folytán ut ember olyan helyzetbe, amit aztán így leértékel más. Ugyanakkor készen kapni a szerencsét? A lényeg, én a társkeresőn találtam meg a feleségem. Nekünk a freelove.hu és a love.hu volt ami jól működött.
2012. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a love.hu-t ajánlom,ott ismerkedtem,bár a férjem nem ott ismertem meg,hanem egy közösségi oldalon,de randevúm volt 3 is a társkeresőről és nincs rossz tapasztalatom,csak nem volt meg az a plusz náluk,persze ott is vannak idióták,de egy pár levél után ez kiderül,előbb is mint az életben sokszor.
2012. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is az elittarson fogok keresni, januárban lesz az utolsó tárgyalás. Egyelőre máshol nem. Férjemet is társkeresőn ismertem meg - találka.hu-n, de nem hiszem, h a társkereső hibája... Nem látok nagyon más ismerkedési lehetőséget, de azért járjunk nyitott szemmel ;)
2012. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincsenek selejtek! Vannak igenis normális helyes férfiak nők. Amivel vigyázni kell, hogy milyen okból keres párt a másik. Valaki csak azt akarja, vagyis szexpartnert keres, valaki házas, és szeretőt, valaki csak az önbizalma miatt van ott, de nem akar semmit, és egy kicsi része akar csak komoly kapcsolatot. Ezt kiszűrni nehéz szerintem. Manapság szerintem az a korrekt, ha az ember az elején elárulja mi a célja, és nem hülyíti ott a többieket.
2012. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a hi5.com-ot is kipróbálhatod, bár ott szerintem csak kevesen akarnak komoly kapcsolatot, inkább ilyen önbizalom növeléshez jó, és lehet csinálni ingyenesen is. De még az is lehet, hogy ott találsz rá az igazira. Azzal vigyázz, hogy szedd ki belőlük időben hogy mi a céljuk.
2012. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!