Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon reménytelen két gyerekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon reménytelen két gyerekkel válás után párt találni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 12:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Sőt, hárommal sem.
2012. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató választ, de most még reménytelennek látom a hejzetem. Itt vagyok egy idegen városban egyedül ahol senkit nem ismerek, senkihez nem tudok szólni egy szót sem. Bevallom néha kicsit félek.
2012. ápr. 23. 13:00
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lehetetlen, de elkapkodni nem szabad.


Elöször szokj meg az új helyen, várd meg, amig lesznek ismeröseid. A gyereken keresztül biztos megismerkedsz más szülökkel is, általuk meg még másokkal.


De mielött új kapcsolatot kezdesz, a régit le kell magadban is zárni, végig gondolni, hogy miért nem müködött és a hibákból tanulni.

Csak akkor tudsz újra kezdeni, ha ezzel kész vagy. Az új partnernél viszont elsösörban a gyerekeidre kell gondolni, mert ök nem tehetnek arról, hogy elváltál.

2012. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek igaza van, dolgozd fel előbb a válást és aztán hidd el bekopogtat a szerelem
2012. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én lányomnak hárommal is sikerült. Persze neked más a helyzeted, mert új környezetben vagy. Először találd meg a helyedet ebben a környezetben, s elsősorban ne a "partnerkeresés" foglalkoztasson. Ismerj meg minél több embert és akkor lassan kialakul egy kapcsolatrendszer, amitől már otthon érzed magad. Törekedj arra, hogy a gyerekeid is jól érezzék magukat, legyenek barátaik. Ha nem zárkózol be, a kapcsolatok maguktól jönnek.
2012. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem lesz könnyű lezárnom mivel érzések még mindíg vannak bennem, de sajnos egy harmadik fél közbelépett. Mint kiderült a kedves exem olyan szerelmes lett hogy 3-hét után már az esküvőt tervezi. Csak nekem felejtett el szólni róla,hideg zuhanyként ért a dolog. Mondhatnátok biztos voltak jelek ha csak az nem reggel még virágot hozott nekem este pedig már bejelentette hogy szerelmes.
2012. ápr. 23. 13:13
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék rögtön másik partnert, csak magányosnak érzem magam,és el vagyok keseredve.
2012. ápr. 23. 13:16
 8/41 anonim ***** válasza:
87%
Ismerős félelmek...
2012. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 3 gyerekkel talált párt magának. Én vagyok a negyedik ;)
2012. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Az elsők mindíg a gyerekek lesznek ez természetes. Csak hiányzik az hogy beszélni tudjak valakivel, néha jobb egy teljesen idegen. Végül is megyeszékhely nagyváros csak lesz valaki és most elsősorban ismerősre gondolok nem kapcsolatra.
2012. ápr. 23. 14:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!