Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítség! Válnak a szüleim! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Válnak a szüleim! (? )

Figyelt kérdés
Anyukámnak fura telefonhívásai vannak mostanába apa meg a fejébe vette, hogy biztos megcsalja.. (apa ma megy be a t-mobilehoz, hogy lekérje anya legutóbbi híváslistáját, de őszintén szólva valahol belül szerintem is szerető van a dologban) Most 2napja derűlt ki, azóta apa egyfolytába csak válni akar és ordibál anya meg sír. Esténként is kb 2-3órát alszanak én meg folyton felkelek, hogy apa egyfolytában magyaráz. Van egy kisebb (6 éves öcsém) ő fel sem fogja mi történik, én meg egyfolytába sírok és könyörgök apának, hogy fejezze be. Nemtudom melyikőjükre haragszok jobban hiszen anya helyében én sem bírnám apával mert nagyon akaratos, szigorú természete van. Nem arról van szó, hogy nem szeret engem vagy a tesóm hanem, hogy pl soha egyszer sem ölelt még meg minket, vagy ha ötöst kapunk sem dícsér meg soha (pedig kisebb koromban mennyire vágytam rá) ha meg egyest akkor hónapokra elvagyunk tiltva mindentől és semmivel nem lehet azt kiváltani. Anyát is csak számonkéri folyton.. ha elmegy a boltba 5 percre egy tejért kocsival akkor itthon hetekig hallgatjuk apától, hogy csak a benzint pazarolja ilyenekkel és amúgy is kitudja hova ment.. szóval én valamilyen szinten megértem anyát de valahogy mégsem.. apa keresi a pénzt neki köszönhető, hogy viszonylag jól meg tudunk élni. Ha válnának anya biztos, hogy nem tudna eltartani minket. Akkor csak ezért van még anya vele? Én bármit megtennék, hogy együtt maradjanak és boldogok legyenek, és hogy anya ne folytassa ezt a viszonyt. Szeretem mindkettőjüket és tudom, hogy anya bedilizne ha apát elveszítené. Meglehet ezt még menteni? Ugye nem hagyja el ennyiért 20 év házasság után? Mit mondjak apának, hogy enyhüljön?
2012. dec. 28. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Küldjétek el az apukát pszichológushoz és ezzel meg is van oldva a probléma.Ha valakinek ilyen gyilkos természete van,amellett meg lehet őrülni.
2012. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek jobb lesz, neked is, hidd el, ha minél hamarabb elválnak. Ilyen apával és férjjel nagyon nehéz lehet élni, sajnálom anyukádat nagyon. Neked csak az a dolgod, hogy átvészeld azt az időt, míg a válás, költözés tart, csukd magadra az ajtót és hagyd őket veszekedni. Majd vége lesz. Anyud talál egy jobb pasit, aki mellett boldog lesz és az anyagiak miatt se aggódj, apudtól majd vonnak gyerektartást, éhen halni nem fogtok.
2012. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem írtad ide, hogy te hány éves vagy, ezért nehéz tanácsot adni. Te semmi képpen nem tudod az ő kapcsolatukat helyrehozni. Gondolj arra, hogy anyukádnak milyen ebben a kapcsolatban élni, te mit szólnál, ha minden percedről el kellene életed végéig, felnőtt emberként is számolnod.
2012. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez ment mire végre anyám kidobta apámat, ha nem teszi meg valószínű, hogy már megölte volna. 8 évig nyomorogtunk miatta. Gyerek tartást nem fizet. 1 éve nem beszélek vele, a nővérem se mert össze verte a barátját. Csak az öcsém tartja még vele a kapcsolatot. Lehet hogy nehéz lesz, nekünk is az volt. Főleg a hitelek miatt, amit ő herdált el a ház be sem lett fejezve és mi fizetjük a törlesztőt.De apránként minden rendbe jön a hitelnek több mint a fele ki lett fizetve egy már le is járt én pedig most végeztem a suliban és már dolgozok. nem havi 100.000-ből élünk most már hanem 210.000-ből. És a végre hajtó pedig behajtsa az apámnak nevezett egyeden a félmilliós tartózást. Régen én is szeretem az apámat és nem akartam, hogy elmenjen, de ma már őrülök, hogy így lett. Mára már gyűlölöm az apám és az sem érdekel ha megdöglik és ez hamarosan be is következik, mert látszik rajta, hogy mennyire gyötrődik azon, hogy talpra tudunk állni azok után amit velünk tett és hogy mind ezt nélküle. Ő is gyanusítgata anyámat, hogy megcsalta, mert egy jósnő azt mondta neki, hogy az egyik gyereke nem az öve. Mit meg nem adnék érte ha nem az ő gyereke lennék. Pedig nem anyám csalta meg hanem ő csalta meg anyut.Szánalmasok ezek az emberek akik apának merik nevezni magukat, miközben a saját gyereküktől sajnálják a pénzt. Nálunk is így kezdődőtt ahogy te leírtad, csak anyunak nem volt szeretője. De ha a te anyukádnak van én nem vetem meg érte szerintem jól döntött. Mert ha tényleg szereti azt a férfit és a férfi is őt valószínű, hogy sokkal jobb lenne az életetek vele, mint az igazi apáddal. Nem érdemes megvárni amíg el nem csattan az első pofon, ha pedig már megtörtént akkor azonnali költözés és rendőrt rá kell hívni. Ezeknek a férgeknek csak a nőket van bátorsága bántani, de ha egy férfi vagy egy rendőr kerül eléjük akkor fülük-farkuk behúzzák. Tudom hogy szereted mind a két szülődet és hogy nem akarod, hogy elváljanak, de hidd el szörnyen rossz érzés az amikor az anyádat a szemed előtt veri meg az apád és utána rád kiabál, hogy ne bömböljél mert megérdemelte! Ma már nem félek tőle és ezt nagyon jól tudja is nem mer már a kapun belépni.
2012. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

A fent leirtakbol nekem nem tűnik annyira rossz embernek az apuka, a pszichológus javaslattal teljesen egyetértek, mert ugy tűnik birtokolni, uralkodni akar anyukadon, ez pedig nagy hiba. A telefonlistabol minden ki fog derülni.

Nem tudni, hogy mi lesz a kimenetele a dolognak, de szerintem az erzeseidrol mindenképpen beszélj apukaddal, mert szerintem valtozhat a hozzáállása, ha egy értelmes ember.

Ha kiderül a megcsalas azt borzasztó nehéz lesz átvészelni, ha at tudják. Meg kell keresni az okokat, anyukadnak is szembe kell néznie azzal, amit tett, jóvá tudja-e tenni, akarja-e, tudnak-e változni.

Annyit még hozzátennék, hogy a megcsalast soha nem lehet megerteni, helyeselni, mert ha az ember ugy erzi, hogy mindent megtett és mégsem lett jobb, akkor ki kell lépni belőle! Nincs mas tisztességes út!

Remélem jól alakulnak a dolgok, és nem lesz megcsalas. Szerintem amúgy anyukád neked elmondana, ha megkérdeznéd.

Sajnos Te ebben nekik nem tudsz segíteni, nekik kell helyretenni a dolgokat!

2012. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"A telefonlistabol minden ki fog derülni."


Mi minden derül ki belőle? Legfelejebb az, hogy ki hívta, illetve kit hívott az anya. Hogy közöttük mi történt, az egy listából nem derül ki.

2012. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, egy listából nem derül ki, hogy fizikalisan mi történt, de.ha mondjuk egy szamot napjában többször hívott, vagy sokat beszéltek, abból már le lehet vonni egy következtetes. A nők pedig szerintem ilyenkor már nem igazán hazudnak, jobb a tisztesseges út.
2012. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom, hogy lehet egy barat is. De szerintem mar nem fog hazudni!
2012. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, a korom lemaradt: 16 éves lány vagyok. A t-mobilenál annyi derült ki, hogy a másik férfit anya 3x hívta ebben a hónapban, ebből 2x nem vette fel, 1x pedig csak 24mpet beszéltek. Egyiket sem itthonról hívta hanem a munkahelyéről. Meg van egy csomó 70-es szám amit nem tud megmagyarázni. Azt, hogy anyát hányszor hívta, azt nem tudjuk mivel azt nincs jogunk kikérni. Pofon pedig még nem csattant el szerencsére, hál' istennek nem az a típusok. A válaszaitokat köszönöm, picit megnyugtattatok, de nyilván annak örülnék a legjobban ha kiderülne, hogy nincs semmilyen szerető és maradnának együtt, békében.
2012. dec. 28. 13:24
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Az lesz mindenkinek a legjobb, ha a szüleid elválnak és anyukátokkal hárman normális életet élhettek. Apukád majd tartásdíjat fog fizetni, lehet, hogy nem lesz olyan életszínvonalatok eddig, de legalább békés életetek lesz. Apukáddal tarthatjátok a kapcsolatot ugyanúgy.
2012. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!